Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 4.00 z 4 opinii

lekarz dentysta Krystyna Wiktorczyk

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 48
Ostatnie 7 dni 383
Odsłon w zeszłym miesiącu 1597
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 6

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Doskwiera Ci ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz wybielić zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, warto umówić się na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Krystyna Wiktorczyk leczy dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii estetycznej oraz innych. Uważamy, że lekarz dentysta Krystyna Wiktorczyk jest dobrym dentystą w Twoim mieście, dla którego niezmiernie ważne jest przyjazna atmosfera oraz jakość wykonywanych usług. A Przebiega to w rodzinnej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta godzinach. Dentysta też zajmuje się całościową opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, endodoncją, np. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne oraz podejmuje decyzje o metodzie leczenia, co gwarantuje trwałe efekty. Szukasz świetnego dentysty dobrze znalazłeś! W mieście - Jaworzno (woj. slaskie), Krystyna Wiktorczyk przyjmuje w placówce Prywatny Gabinet Dentystyczny, pod adresem ul. Gunwaldzka 222. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 4

Odwiedziłem panią Wiktorczyk 14.03.2019 w celu usunięcia korzenia zęba. Przyjęcie było sympatyczne i dodawała p.doktor wsparcia dla wystraszonego pacjenta ! Ponieważ były dwa korzenie w tym zęba trzonowego to p. doktor namówiła mnie na podwójny zabieg ! Znieczulenie dobre i rwanie szybkie i bezbolesne ! Wielkie dzięki dla p. Wiktorczyk !

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Leczymy zęby całą rodziną od prawie 20 lat. Pani Krystyna Wiktorczyk jest super dentystą, świetne podejście do dzieci i dorosłych. Jest miłą osobą i profesjonalistką. Dzięki niej przestaliśmy się bać dentysty.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Cała moja rodzina do pani Wiktorczyk biega z zębami i jest ok. Gabinet może i nie wypasiony, ale ceny dla ludzi.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dentystka nawet nie potrafi ocenić, który ząb zdrowy, a który do leczenia. Systematycznie odwiedzając tę Panią doktor, okazało się potem u innego stomatologa, że ząb jest tak spróchniały, że należy go wyrwać. Pani Doktor Wiktorczyk nawet tego nie zauważyła. Ponadto w innym ząbku zrobiła mi plombę a ząb dalej bolał-okazało się po wizycie u innego stomatologa, że ząb w środku dalej próchniał, tak go "wyleczyła" :) Do tego gabinet w ogóle nieprofesjonalny, nawet ssaka do śliny nie ma, a poczekalnia to jakiś koszmar, gdy byłam ostatnim razem-czekałam 3 godziny na wizytę. Komedia. Najgorszy dentysta u jakiego byłam.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Jaworzno - znani lekarzeSzukasz stomatologa z miejscowości Jaworzno?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza