Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Krystyna Schramm

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 286
Odsłon w zeszłym miesiącu 1336

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego czasu dają we znaki alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Krystyna Schramm jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wątpliwości a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi problemami, które lekarz Krystyna Schramm diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krystyna Schramm zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Krystyna Schramm przyjmuje w placówce Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, pod adresem ul. Dębinki 7. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Katarzyna Lewandowska psycholog, Katarzyna Żak-Jasińska pediatra, Michał Strzalkowski alergolog, Małgorzata Elghaba ginekolog, Joanna Łunio psychiatra, Teresa Gumowska internista, Piotr Ogrodowicz ortopeda, Mariusz Jasiński urolog, Grażyna Łuszczyńska-Nitka diagnosta, Ewa Zdybel okulista, Ewa Zarzycka internista, Mario Smętek dermatolog, Jarosław Olszewski ginekolog, Elżbieta Majcher lekarz medycyny pracy, Anna Moląg okulista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza