Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr n. med. Krystyna Kinsner

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 344
Odsłon w zeszłym miesiącu 1499

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego momentu wyczuwasz niepokojące symptomy w Twoim ciele? Rozważasz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Dr n. med. Krystyna Kinsner jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wątpliwości oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi chorobami, które dr n. med. Krystyna Kinsner diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr n. med. Krystyna Kinsner umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Krystyna Kinsner przyjmuje w gabinecie Gabinet Internistyczny, pod adresem ul. Śniegockiego 5A. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Marta Stec dermatolog, Joanna Borowiecka-Susmanek okulista, Tomasz Fijołek fizjoterapeuta, Jan Darmetko laryngolog, Mariusz Kamiński stomatolog, Teresa Kierlik diagnosta, Walentyna Mazurek internista, Beata Malinowska neurolog, Zdzisław Forkasiewicz endokrynolog, Jan Kornafel ginekolog, Urszula Grzesik internista, Tomasz Rytarowski internista, Dariusz Łasut stomatolog, Marek Fiutowski chirurg, Jolanta Jasonek pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza