Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Krystyna Jaworska
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Krystyna Jaworska

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 333
Odsłon w zeszłym miesiącu 1510
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 4

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego momentu dają we znaki alarmujące objawy w Twoim ciele? Przymierzasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Krystyna Jaworska jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi schorzeniami, które lekarz Krystyna Jaworska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Krystyna Jaworska zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Krystyna Jaworska przyjmuje w placówce Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu, pod adresem ul. Św. Józefa 53/59. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wyrozumiała. Bardzo uprzejmie pomaga! Dba o dobrą atmosferę wizyty! Godny polecenia!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Olimpia Przyjemska dietetyk, Jacek Kochman chirurg, Magdalena Paprzycka neurolog, Sławomir Buchholz stomatolog, Edward Krajewski chirurg, Mariusz Pankowski stomatolog, Józef Głowacki onkolog, Agnieszka Rudnicka-Sowińska lekarz rodzinny, Piotr Sajewicz psycholog, Aleksandra Kasza logopeda, Ewa Staruch-Jasińska stomatolog, Marek Nowicki ginekolog, Miron Termanowski ortopeda, Jadwiga Starościak laryngolog, Dorota Skrzat stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza