Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Krystyna Augustyniak

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 53
Ostatnie 7 dni 407
Odsłon w zeszłym miesiącu 1730
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 3

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Czujesz ból zęba? A może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, warto wybrać się na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Krystyna Augustyniak leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii dziecięcej oraz innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Krystyna Augustyniak jest miłym i kulturalnym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe podejście do pacjenta i jakość usług oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A Przebiega to w rodzinnej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta terminach. Dentysta na ogół zajmuje się kompleksową opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, protetyką, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem wielu innych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne również decyduje o leczeniu, co przynosi kojące efekty. Poszukujesz dobrego stomatologa świetnie trafiłeś! W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Krystyna Augustyniak przyjmuje w gabinecie Gabinet Stomatologiczny, ul. Grójecka 60 19. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Grażyna Ryśnik-Kułak kardiolog, Joanna Bonder chirurg, Krystyna Wójcik laryngolog, Marcin Binek terapeuta, Dorota Kopacz okulista, Marek Stasiowski radiolog, Barbara Jaroń internista, Beata Gutowska anestezjolog, Agnieszka Gawrońska pediatra, Wiesława Witakowska lekarz medycyny pracy, Joanna Parafinowicz stomatolog, Piotr Cichy stomatolog, Barbara Zbyszewska-Gill radiolog, Krzysztof Duda diagnosta, Bogdan Skrabucha kardiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza