Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Kazimiera Szymczak-Kuncman

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 30
Ostatnie 7 dni 258
Odsłon w zeszłym miesiącu 1231

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego momentu odczuwasz martwiące bodźce w Twoim ciele? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Kazimiera Szymczak-Kuncman jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wątpliwości a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi schorzeniami, które lekarz Kazimiera Szymczak-Kuncman diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Kazimiera Szymczak-Kuncman umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Kalisz (woj. wielkopolskie), Kazimiera Szymczak-Kuncman przyjmuje w gabinecie Gabinet Lekarski, adres: ul. Górnośląska 3. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKalisz - znani lekarze

Marek Sierakowski chirurg, Adam Rybiałek neurolog, Aneta Marszał radiolog, Renata Kubisiak ortodonta, Aleksander Jachniewicz internista, Sławomir Tajchman ortopeda, Bożena Florczak-Fader okulista, Jarosław Turkiewicz chirurg, Ewa Pelczar okulista, Piotr Ciurko dietetyk, Lech Wojciechowski internista, Barbara Jastrzębska okulista, Anita Dominiak psycholog, Beata Jednoróg-Kasperczak laryngolog, Teresa Kranc stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kalisz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza