Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Katarzyna Ziemnicka
średnia 3.00 z 1 opinii

dr hab. n. med. Katarzyna Ziemnicka

Specjalizacje:

Endokrynolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 297
Odsłon w zeszłym miesiącu 1433
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 10

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Endokrynolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 3

Dla mnie, jak się okazało, to bardziej urzędnik, niż lekarz. W czasie pierwszych wizyt prywatnych wrażenie staranności. Późniejsze spotkania, to już rutynowe przyjęcia. Ostatnie, umówione spotkanie prywatne,mimo przypomnienia poprzedniego dnia, nie doszło do skutku. Stawiłam się na umówioną godzinę, wchodząc z trudem po schodach(jestem osobą z kilkuletnim, już dwukrotnym orzeczeniem o niepełnosprawności). Zażądano ode mnie dowodu osobistego. Nie mam obowiązku legitymowania się w takim miejscu, tym bardziej, że jestem wieloletnią pacjentką. Proponowałam podanie peselu. Osoba rejestrująca nie wyraziła zgody, wcześniej zmuszając mnie do głośnego podania nazwiska. Podałam. Pobiegła do pani Ziemnickiej. Odpowiedź przyjęcia mnie była odmowna. Nie dowierzałam. Sama postanowiłam zapytać. Lekarka podtrzymała pierwotną decyzję rejestratorki powołując się na RODO. Wiem, że żadna z pań nie znała wówczas ustawy o RODO, która wyraźnie podaje, że "przede wszystkim pacjent". Trudno, więcej nie skorzystam z usług tych kobiet.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

neutralna


Poznań - znani lekarze

Wiktor Michal chirurg, Maciej Wódzki psychiatra, Alicja Kaźmierska pediatra, Teresa Zaczyńska ortopeda, Danuta Dziergwa stomatolog, Janusz Rucki ginekolog, Przemysław Kluj psychiatra, Beata Brzozowska lekarz rodzinny, Dobrosława Kwiatkowska-Kuśnierek neurolog, Małgorzata Blek stomatolog, Barbara Karcz-Jędryczko stomatolog, Arkadiusz Niklas internista, Andrzej Święcicki homeopata, Agata Skorupińska internista, Krystyna Olejniczak okulista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz endokrynologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza