Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 4 opinii

lekarz Katarzyna Malach

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 51
Ostatnie 7 dni 410
Odsłon w zeszłym miesiącu 1664
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego momentu wyczuwasz alarmujące objawy w Twoim ciele? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Katarzyna Malach jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wątpliwości jak również skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Katarzyna Malach diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Katarzyna Malach zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Katarzyna Malach przyjmuje w gabinecie Lecznice Citomed, przy ul. C. Skłodowskiej 73. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miła, bardzo miła. Leczy z powołania. Empatyczna. Bardzo dokładny. Stawia bardzo trafne diagnozy. Bardzo fachowa diagnoza. Bardzo polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

To jest poprostu człowiek lekarz a takich mało w tym kraju i jeszcze potrafi słuchać pacjenta .

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Katarzyna Malach jest świetnym lekarzem i bardzo ciepłą osobą. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, potrafi wysłuchać i cierpliwie wytłumaczyć diagnozę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo polecam Panią Doktor. Kiedyś przez dłuższy czas dokuczały mi bóle nogi, odwiedziłem kilku lekarzy. Tylko ona podejrzewała zakrzepicę, skierowała mnie do szpitala, tam potwierdzono diagnozę. Od tego czasu wielokrotnie wracałem do Pani Doktor, z innymi już problemami. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną poradę i leczenie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza