Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Katarzyna Lisiecki-Patyna

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 313
Odsłon w zeszłym miesiącu 1393

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Odczuwasz ból zębów? A może przypadkiem chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega, zalecamy iść na zapobiegawczy przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Katarzyna Lisiecki-Patyna leczy małych pacjentów oraz młodzież w zakresie stomatologii dziecięcej oraz innych. Uważamy, że lekarz dentysta Katarzyna Lisiecki-Patyna jest porządnym dentystą w Twoim mieście, dla którego niezmiernie ważne jest dokładność leczenia oraz indywidualne podejście do pacjenta. A Przebiega to w przyjaznej atmosferze oraz w dostosowanych do pacjenta godzinach. Dentysta na ogół zajmuje się ogólną opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, endodoncją, np. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również robieniem innych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne oraz podejmuje decyzje o optymalnym planie leczenia, co zapewnia niesamowite efekty. Poszukujesz odpowiedniego stomatologa doskonale trafiłeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Katarzyna Lisiecki-Patyna przyjmuje w gabinecie Indywidualna Praktyka Lekarska, pod adresem ul. Aldony 2A/5. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat wizyty u Pani Kasi. Mianowicie jestem bardzo miło zaskoczona tak ciepłym przyjęciem mnie w gabinecie Pani doktor. Mam straszny uraz do dentystów ale po wizycie u Pani Kasi nabrałam wiary w to że wizyta u stomatologa nie musi być straszna. Pani doktor wszystko dokładnie omawia pokazuje tłumaczy. Wykazuje ogromne zaangażowanie i cierpliwość nawet do najbardziej zestresowanych pacjentów wiem to bo sama bardzo się stresowalam. Naprawdę drodzy przyszli pacjenci Pani Kasi nie bójcie się wizyty u tego stomatologa. Uwierzcie mi wyjdziecie bardzo zadowoleni. Polecam gorąco i wiek że będę stałym pacjentem Pani Kasi. Wszystkiego dobrego Pani Kasiu. I ogromnie dziękuję że zostałam miło przyjęta przez Pani i Pani zespol. Mimo mojej paniki potrafilyscie mnie uspokoić i zrozumiec.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza