Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Katarzyna Fiszer
średnia 5.00 z 11 opinii

mgr Katarzyna Fiszer

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

"PSYCHOPORADNIA"
Gabinet Psychologiczny

tel.: 736 85 12 12
e-mail: [email protected]
www.twojapsychoporadnia.pl

 

Podstawy wiedzy z zakresu psychologii i psychoterapii zdobyłam podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim, a posiadane umiejętności doskonaliłam i rozwijałam podczas kursów specjalistycznych na dwóch prestiżowych, amerykańskich uczelniach - Northwestern University oraz Michigan University, a także w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Centrum Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Ponadto ukończyłam również kurs z obszaru przywództwa i motywowania pracowników oraz negocjacji w jednej z najlepszych szkół biznesowych na świecie - Kellogg School of Management w Chicago.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam pracując przede wszystkim z młodzieżą i dorosłymi, a moja praca podlega stałej superwizji. Od wielu lat pracuję jako nauczyciel akademicki. Współpracuję również z licznymi czasopismami oraz portalami internetowymi, a także świadczę powypadkowe wsparcie psychologiczne dla pracowników PKP i PLK.

Pracuję przede wszystkim w nurcie krótkoterminowym, co pozwala znacznie skrócić czas terapii i osiągnąć oczekiwane efekty przy jak najmniejszej liczbie spotkań. Oznacza to, że w trakcie spotkań koncentrujemy się na bieżącym problemie i tych elementach życia w których klient chciałby uzyskać zmianę lub poprawić swoje funkcjonowanie. Dzięki takiemu podejściu oraz intensywnej pracy terapeutycznej oczekiwane efekty zwykle udaje się uzyskać w ciągu 6 – 10 spotkań.


Na wizyty można umawiać się:

  • telefonicznie (w godzinach od 11:00 do 20:00)
  • mailowo


Więcej opinii na temat mojej pracy można znaleźć na następujących stronach:

www.znanylekarz.pl/katarzyna-fiszer

https://ranking.abczdrowie.pl/d/31819,katarzyna-fiszer

 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)

wystawienie opinii zawsze poprzedza konsultacja psychologiczna

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 11

|

Średnia Ocen: 5

Pani Kasia jest niezwykle miłą, ciepłą i życzliwą osobą, a co najważniejsze jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wspólne spotkania uświadomiły mi, że poprzez zmianę swoich automatycznych myśli, które najczęściej były negatywne i schematyczne, mogę zmienić swoje życie. Uświadomiłam sobie, że tak naprawdę wszystko zależy ode mnie. Ćwiczenia i porady były bardzo cenne i pomogły lepiej radzić sobie z codziennością i kontrolowaniem swoich emocji. Serdecznie polecam Panią Psycholog wszystkim mającym problemy z wiarą w siebie i swoje możliwości.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Trafiłam do Pani Kasi pełna obaw o swoją przyszłość. Bez pracy, pełna lęków, z chaosem w głowie i brakiem perspektyw. Nie umiem zliczyć, ile łez wypłakałam przez demony nachodzące mnie każdego dnia. Po kilku miesiącach terapii czuję, że moje życie nabrało kolorów. Wrócił uśmiech, spokój, poczucie własnej wartości. Uwierzyłam w siebie na nowo, nauczyłam się kontrolować swoje emocje, rozpoznawać lęki. Dziś już wiem skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić. Otworzyłam się na ludzi, codziennie poznaję siebie z lepszej strony. Znalazłam pracę, której tak długo szukałam i wiem, że bez pomocy Pani Kasi byłby mi znacznie trudniej to osiągnąć. Niemożliwe stało się możliwe. Pani Kasia to osoba pełna ciepła, tolerancji i wrażliwości. Jest doskonałym słuchaczem i dzięki temu zawsze potrafi znaleźć wyjście z problematycznej sytuacji. To profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Serdecznie polecam wszystkim zagubionym we własnym życiu terapię u Pani Kasi. Pozdrawiam i dziękuję za nieocenioną pomoc.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Mam sporą nerwicę bywałam na różnych terapiach, ale na żadnej nie dostałam tylu konkretnych narzędzi pomagających mi "oswoić rzeczywistość", dzięki terapii jestem spokojniejsza i bardziej samodzielna

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem bardzo zadowolona, że spotkałam się z p. Kasią. Mieliśmy z mężem problemy, ale dzięki pomocy p. Kasi udało się nam nauczyć ze sobą rozmawiać i odbudować związek. Pani psycholog udzieliła nam bardzo cennych wskazówek, była cierpliwa i wyrozumiała. Warto było namówić męża na spotkania.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Kasia bardzo pomogła mi poradzić sobie z toksyczną relacją, w której się znajdowałem. Dzięki jej profesjonalnemu wsparciu i przyjaznemu nastawieniu zrozumiałem jak ta relacja wpływała na moje samopoczucie i jak sobie z nią poradzić. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam p. Kasię innym!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Kiedy zjawiłam się u pani Kasi borykałam się z depresją i niezwykle zaburzoną samooceną. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się zmienić podejście do wielu rzeczy a co najważniejsze do samej siebie. Dostałam wiele cennych wskazówek i poznałam techniki, dzięki którym poradziłam sobie z samą sobą.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Na terapię trafiłam pełna lęków i obaw, które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie i zatruwały mi życie. Dzięki spotkaniom z panią Kasią zaczęłam walczyć z własnym lękiem i wreszcie skutecznie stawiać mu czoła. Zrozumiałam, że moje życie może jest w moich rękach i przestałam je odkładać na jutro. Nauczyłam się radzić sobie sytuacjami, które wcześniej mnie przerastały i pokonałam fobie, które zatruwały mi życie. Dziękuję!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Katarzyna jest sympatyczną osobą z dużą wiedzą i mnóstwem skutecznych porad. Dzięki jej pomocy wiem jak radzić sobie ze spadkiem nastroju oraz jakie techniki stosować, gdy jestem zestresowana. Pani psycholog to osoba godna polecenia, zawsze miła, uśmiechnięta i dająca wsparcie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Razem z mężem udaliśmy się do pani Katarzyny, ponieważ nie potrafiliśmy się ze sobą dogadać, każda rozmowa kończyła się kłótnią, która do niczego nie prowadziła, a w naszych relacjach panował coraz większy chłód. Dzięki wspólnym spotkaniom z panią psycholog udało nam się otworzyć na wzajemne potrzeby i wreszcie zaczęliśmy się słuchać. Przebudowaliśmy nasze relacje i poniekąd zbudowaliśmy je od nowa. Pani Kasia jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą, dzięki czemu było nam łatwiej opowiadać o swoich problemach.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Kasią. Nie potrafiłem poradzić sobie z moimi problemami i potrzebowałem pomocy. Trafiłem do Pani Kasi, która odpowiednio mnie wspierając i dając dobre wskazówki co robić dalej pomogła mi uporać się z moimi demonami. Gorąco polecam współpracę z p. Kasią wszystkim, którzy są na życiowym zakręcie

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Trafiłam do pani Kasi z zaburzonym poczuciem własnej wartości i ogromną nieśmiałością. Okazało się, że moje problemy nie są, jak mi się do tej pory wydawało, nierozwiązywalne. W pracę nad zmianą samej siebie musiałam włożyć bardzo dużo wysiłku, ale było warto. Przełamałam swoje lęki, pokonałam bariery, które sama sobie stawiałam, a każde spotkanie z p. Kasią zbliżało mnie do celu.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Łódź - znani lekarze

Piotr Maciaszczyk chirurg, Katarzyna Przybysz pediatra, Monika Głuchowska ginekolog, Leszek Kutwin chirurg, Ludomir Stefańczyk radiolog, Maria Andrzejewska pediatra, Marek Michalski laryngolog, Fadi Petrat stomatolog, Aleksandra Hilt stomatolog, Anna Tomaszewicz psycholog, Izabela Pasternak stomatolog, Nikolina Roszczyk internista, Elżbieta Kariozen stomatolog, Robert Gruda chirurg, Józef Dębski radiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza