Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Katarzyna Broszko-Dziedzic

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 373
Odsłon w zeszłym miesiącu 1595

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś czasu dokuczają Ci nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Głowisz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Katarzyna Broszko-Dziedzic jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi przypadłościami, które lekarz Katarzyna Broszko-Dziedzic diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Katarzyna Broszko-Dziedzic zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Katarzyna Broszko-Dziedzic przyjmuje w placówce Centrum Medyczne Lux-Med Przychodnia nr 31, przy ul. Wołowska 20. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz medycyny pracy)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Dorota Helim-Sobkowiak pediatra, Andrzej Kublik chirurg, Grzegorz Michalski chirurg, Stanisława Orlik-Adamska pediatra, Piotr Kabziński chirurg, Wiesława Radomek-Sebzda pediatra, Paweł Surowiak lekarz medycyny estetycznej, Jolanta Petruk-Kowalczyk kardiolog, Robert Pudełek anestezjolog, Nadia Macura-Siry stomatolog, Małgorzata Nahirna stomatolog, Dariusz Rosiński anestezjolog, Ewa Grabowska lekarz medycyny pracy, Małgorzata Rzepka lekarz rodzinny, Andrzej Mackiewicz stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza