Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Katarzyna Andruszewicz-Słomska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 302
Odsłon w zeszłym miesiącu 1336

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od jakiegoś momentu dokuczają Ci alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Myślisz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Katarzyna Andruszewicz-Słomska jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje obiekcje a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi dolegliwościami, które lekarz Katarzyna Andruszewicz-Słomska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Katarzyna Andruszewicz-Słomska zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Augustów (woj. podlaskie), Katarzyna Andruszewicz-Słomska przyjmuje w gabinecie Oddział obserwacyjno-zakaźny - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, pod adresem ul. Szpitalna 12. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Oddział obserwacyjno-zakaźny - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej


ul. Szpitalna 12, Augustów

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięAugustów - znani lekarze

Teresa Kulczycka stomatolog, Danuta Hintertan stomatolog, Barbara Więcko laryngolog, Jarosław Matacz okulista, Halina Hiero okulista, Janusz Kłoczko hematolog, Robert Ziemba pediatra, Jolanta Łuszczewska-Charytoniuk neurolog, Dorota Kopecka-Żylińska internista, Monika Leśniewska ginekolog, Wiktor Lemiesz chirurg, Paweł Nosalik ortodonta, Jerzy Miezio psychiatra, Barbara Tomaszewska pediatra, Andrzej Sawicki stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Augustów?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza