Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Karolina Wójcicka
średnia 5.00 z 1 opinii

dr n. med. Karolina Wójcicka

O lekarzu

Jestem specjalistką chirurgii plastycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Studiowałam na Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Universita degli Studi di Perugia ( Włochy) w ramach międzynarodowego programu wymiany studentów Erasmus.
W 2005 roku rozpoczęłam studia doktoranckie w najstarszym i najbardziej renomowanym w kraju Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, a po obronie pracy doktorskiej pt :” Epidemiologia rozszczepów wargi, wyrostka zębodołowego i podniebienia w materiale Szpitala i Kliniki Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju” uzyskałam tytuł doktora.
W Oddziale w Polanicy odbywałam również specjalizacyjny, a specjalistką chirurgii plastycznej zostałam w 2015 roku.
Od zawsze, obszarem moich największych zainteresowań były zabiegi rekonstrukcyjne na twarzy po resekcjach onkologicznych. I tak, w 2016 rozpoczęłam pracę w Oddziale Chirurgii Plastycznej Kliniki Dermatologii, Alergologii i Wenerologii we Wrocławiu, którego zostałam kierownikiem.
Wykonuję tam pełny zakres zabiegów z zakresu dermatochirurgii, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia chirurgicznego nowotworów skóry twarzy z pełnym zakresem rekonstrukcji w obrębie powiek, nosa, warg. Zajmuję się także leczeniem chirurgicznym pacjentów z hidradenitis supurativa, którzy przyjeżdżają do Wrocławia z całej Polski.
Od 2009 roku prowadzę Klinikę Chirurgii Plastycznej oraz Medycyny Estetycznej we Wrocławiu, gdzie wykonuję pełny zakres zabiegów z medycyny estetycznej. Spośród zabiegów z chirurgii plastycznej najczęściej wykonywanymi przeze mnie są: korekta powiek ( korekta powiek górnych, dolnych, blefaroplastyka z skróceniem mięśnia dźwigacza powieki górnej) , operacje małżowin usznych tj. odstające małżowiny uszne oraz przeszczepy tłuszczu. Jestem ekspertem, po złożeniu egzaminu Master of Aptos, w niechirurgicznym liftingu twarzy oraz zabiegach korekcyjnych przy użyciu nici haczykowatych Aptos.

Nieustannie się szkolę i zdobywam doświadczenie w trakcie indywidualnych szkoleń oraz staży w kraju i zagranicą: United Lincolnshire Hospitals w Grantham (Anglia, 2002), MD Anderson Cancer Center w Houston (Texas, 2005), Ospedali Riuniti di Bergamo (Włochy, 2006), Azienda Ospedaliera di Padova (Włochy, 2008), Universita di Genova in convenzione con l’Istituto dei tumori (Włochy, 2010), Clinica Biolaser la Moraleja , Ramon y Cajal Hospital ( Hiszpania, 2018).
Jestem autorem trzech rozdziałów w książce „ Terapia w dermatologii” pod redakcja Prof. Jacka Szepietowskiego, a także wielu prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz wygłoszonych na konferencjach naukowych.
Mówię płynnie w języku włoskim i angielskim.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg plastyczny)
wizyta lekarska (lekarz medycyny estetycznej)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Pani Doktor jest bardzo ciepłą osobą. Ja mam 79 lat i zdecydowałam się na plastykę powiek górnych ,bardzo się bałam tak, że w pierwszym terminie nie udało się przeprowadzić zabiegu ponieważ miałam z nerwów bardzo wysokie ciśnienie. Do drugiego terminu byłam już spokojna. Zabieg nie był bolesny/strach ma wielkie oczy/, pani doktor podczas zabiegu mówiła mi co robi. Po tygodniu zdjęła mi szwy. Byłam naprawdę w dobrych rękach. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Odpowiedz lekarza:

Pani Łucjo, bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że ostatecznie zabieg został u Pani wykonany. Bezpieczeństwo pacjentów jest dla mnie najwyższym priorytetem i niestety z powodu zbyt wysokiego ciśnienia musiałyśmy przełożyć termin zabiegu. Na szczęście, w czasie drugiej wizyty wartości ciśnienia były w normie i spokojnie mogłyśmy przystąpić do operacji. Takie sytuacje się zdarzają , w szczególności u osób starszych, gdy dodatkowo dochodzą takie czynniki jak stres i emocje, które pojawiają się często w gabinecie lekarskim na już na samą myśl o zabiegu. I jest to zupełnie naturalne i zrozumiałe. Cieszę się bardzo, że jest Pani zadowolona! Serdecznie Panią pozdrawiam!
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Radosław Lib fizjoterapeuta, Aleksandra Kulczycka lekarz medycyny estetycznej, Rafał Szymczak internista, Grażyna Kozak-Chlewicka stomatolog, Bogumiła Hofman pediatra, Władysława Tobiczyk internista, Marta Kaciubska stomatolog, Elżbieta Poniewierka internista, Jerzy Wachtl internista, Marceli Łukaszewski anestezjolog, Krystyna Mowszet pediatra, Maria Pułka pulmonolog, Maria Turska okulista, Dorota Pal dietetyk, Bożena Korecka stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz chirurga plastycznego z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza