Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Karolina Gierek

Specjalizacje:

Dietetyk

O lekarzu

www.dietamedika.pl

Jako dietetyk pomagam ludziom poprzez tworzenie programu żywieniowego, który poprawi ich zdrowie, pomoże osiągnąć wyznaczony cel (np. schudnąć), a przy okazji będzie przyjemnym doznaniem smakowym. Specjalizuję się w leczeniu nadwagi i otyłości, chorób dietozależnych (m.in. cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, zespól metaboliczny)osób aktywnych fizycznie. Układam diety także dla kobiet w ciąży i karmiących, uwielbiam pracę z dziećmi i na swoim koncie mam kilkanaście sukcesów osób poniżej 10lat.

Aby w układanych przeze mnie dietach każda kaloria była pełnowartościowa i niezbędna, ukończyłam studia magisterskie z Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Pracę praktyczną przekładam jednak nad pracę naukową, dlatego wolę zajmować się moimi pacjentami i pomagać im osiągać cele, przez układanie jak najlepszej diety. Aby jednak nie wypaść z formy i stale poszerzać swoją wiedzę, uczestniczyłam i wciąż uczestniczę, w szkoleniach oraz konferencjach z zakresu dietetyki, leczenia otyłości i chorób autoimunulogicznych.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiam indywidualne podejście do pacjenta. Lubię spędzać czas z ludźmi i rozmawiać z nimi, zawsze jestem przyjaźnie nastawiona i z dużą dawką empatii podchodzę do problemów moich pacjentów. Dzięki temu razem z osobami, które do mnie przychodzą, udaje się nam wypracować dietę, która jest dostosowana do ich upodobań i preferencji żywieniowych, a jednocześnie spełnia wszystkie swoje założenia.

Prowadzę swoje poradnie we Wrocławiu i Środzie Śląskiej. Udzielam także pomocy online.

 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (dietetyk)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚroda Śląska - znani lekarzeSzukasz dietetyka z miejscowości Środa Śląska?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza