Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Karolina Antkowiak-Piątyszek

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 290
Odsłon w zeszłym miesiącu 1342
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu dokuczają Ci martwiące bodźce w Twoim ciele? Analizujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Karolina Antkowiak-Piątyszek jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi zaburzeniami, które lekarz Karolina Antkowiak-Piątyszek diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Karolina Antkowiak-Piątyszek zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Karolina Antkowiak-Piątyszek przyjmuje w gabinecie CENTERMED POZNAŃ, adres: ul. Św. Marcin 58/64. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarze

Krystyna Perzanowska-Stefańska logopeda, Marek Winckiewicz chirurg, Marcin Zielonka fizjoterapeuta, Aleksandra Rembielak-Stawecka stomatolog, Jarosław Walkowiak pediatra, Grażyna Poninkiewicz dietetyk, Krzysztof Plesiński internista, Agata Michalak internista, Jolanta Paluch okulista, Wojciech Cichy pediatra, Małgorzata Piotrowska ortodonta, Weronika Chorążyczewska dermatolog, Hasan Alzaluk okulista, Maria Halicka stomatolog, Przemysław Zimny pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza