Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Znajdź swojego lekarza i dodaj opinię

Podziel się doświadczeniem z innymi użytkownikami portalu

Kardiolog dziecięcy

Jeżeli stan zdrowia Twojego dziecka wymaga konsultacji z kardiologiem dziecięcym, z pewnością szukasz specjalisty, któremu będziesz mogła zaufać. Jak znaleźć takiego kardiologa dziecięcego? Pomocny będzie ranking lekarzy na KCP.PL. Czytelna lista kardiologów dziecięcych ułatwi Ci odszukanie specjalisty w wybranej lokalizacji. Z rankingiem lekarzy możesz również zapoznać się z ocenami i opiniami wystawionymi poszczególnym kardiologom dziecięcym przez innych pacjentów. Przejrzyj, przeczytaj i wybierz specjalistę.

Wybierz zakres cen usług:

Sortuj lekarzy według:

polecani najlepiej oceniani korzystna cena

Kardiolog dziecięcy Iwona Kędzior-Biedrzycka

Gabinet Kardiologiczno-Pediatryczny

ul. Biała 47, Radom

Zobacz dane kontaktowe


Kardiolog dziecięcy Iwona Kędzior-Biedrzycka

Gabinet Kardiologiczno-Pediatryczny

ul. Biała 47, Radom

Zobacz dane kontaktowe
Choroby genetyczne: zespół SLO

Kategoria | Informacje
Zespół Smitha-Lemliego-Optiza (zespół SLO) jest rzadką chorobą genetyczną związaną z metabolizmem cholesterolu. Po czym można go rozpoznać? W jaki sposób prowadzone jest leczenie osób dotkniętych tym schorzeniem?
Czytaj artykuł

Telemedycyna: tu i teraz

Kategoria | Informacje
Rozwiązania telemedyczne w różnych dziedzinach medycyny funkcjonują na rynku polskim już od kilkunastu lat. Powstawały i powstają coraz to doskonalsze, mniejsze i tańsze urządzenia diagnostyczne, które nie sprawiają praktycznie żadnych problemów z obsługą zarówno pacjentom, jak i lekarzom. Transmisja danych dzięki zasięgowi Internetu i sieci GSM jest już praktycznie dostępna z każdego miejsca. Podobnie jest z dostępem do danych i programów (dokładniej mówiąc stron www), za pośrednictwem których można przeglądać, edytować, opisywać i zarządzać danymi diagnostycznymi.
Czytaj artykuł

Wyszukaj innego lekarza