Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

dr n. med. Kamila Krawczyk

Specjalizacje:

Psychiatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 379
Odsłon w zeszłym miesiącu 1639
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 16

O lekarzu

Szukasz opinii?. Wierzymy, że dr n. med. Kamila Krawczyk jest solidnym i sprawdzonym psychiatrą w Twoim mieście. Na profilu internetowym znajdziesz ciekawe opinie o pracy. Jako psychiatra Kamila Krawczyk zajmuje się schorzeniami psychicznymi. Szuka ich przyczyn, analizuje objawy, zajmuje się przebiegiem leczenia pacjenta. Lekarz psychiatra w przeciwieństwie do psychologa, może też zalecać leki farmakologiczne. Jeżeli odczuwasz wątpliwości wobec swojego stanu psychicznego lub bliskiej Ci osoby, od razu umów się na konsultację lub wizytę. W kompetencjach psychiatry znajduje się m.in. leczenie Fobie, Anoreksja (Jadłowstręt psychiczny), Bulimia (Żarłoczność psychiczna), Alkoholizm. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Kamila Krawczyk przyjmuje w gabinecie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, przy ul. Górna Wilda 82. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psychiatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Lekarka kompetentna, uprzejma, sympatyczna, dająca czas na rozmowę. Czułam się bardzo swobodnie, leczenie przynosi rezultaty. Polecam korzystanie z wizyt

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo sympatyczna lekarka. Człowiek czuje się przy niej swobodnie, nie jest skrępowany. Do tego bardzo empatyczna, nie naciska niepotrzebnie na pacjenta. Co do wyników leczenia - bardzo szybko odczułam wyraźną poprawę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem zadowolona z wizyt u Pani Doktor Krawczyk. Pani doktor jest bardzo uprzejma, a ponadto szybko stawia trafną diagnozę. Leczenie przyniosło rezultaty, które przerosły moje oczekiwania. Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Ewa Koźmińska-Badr lekarz rodzinny, Marcin Jopek ortopeda, Magdalena Ereńska-Jurga internista, Maria Pospieszyńska laryngolog, Jolanta Jujka neurolog, Michał Mańczak chirurg, Magdalena Łuczkowska dermatolog, Anna Mytko-Krzywkowska kardiolog, Maciej Buxakowski stomatolog, Teresa Hanasz-Jarzyńska alergolog, Łukasz Borucki laryngolog, Alicja Opioła-Pieczyńska stomatolog, Karolina Wyszomirska internista, Jarosław Czarnota ortopeda, Bogumił Świątek laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychiatry z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza