Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Julita Dudzińska-Gehrmann

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 50
Ostatnie 7 dni 423
Odsłon w zeszłym miesiącu 1821
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 13

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś czasu wyczuwasz alarmujące bodźce w Twoim organizmie? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Julita Dudzińska-Gehrmann jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi problemami, które lekarz Julita Dudzińska-Gehrmann diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Julita Dudzińska-Gehrmann zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Julita Dudzińska-Gehrmann przyjmuje w gabinecie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku, przy ul. Kartuska 4/6. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Polecam gabinet lekarski pani Doktor za profesjonalizm i diagnostykę. Asystentka kardiologii pani technik jest pedantyczna w zakresie swoich obowiązków i miła dla pacjentów.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo kompetentna i przemiła pani doktor. Bardzo wnikliwie mnie zbadala i dała zalecenia. Jestem zadowolona z wizyty i polecam panią doktor z czystym sunieniem. Dziekuje, że przyjeżdża do Lęborka. To dla nas ogromne ułatwienie. Dziekuje serdecznie Pani Doktor.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza