Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Julia Otto,
średnia 5.00 z 3 opinii

mgr Julia Otto

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Jestem psychologiem, absolwentką kierunku Psychologia Kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zdobywałam między innymi pracując w mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (Szpital Tworkowski) na oddziale ogólnopsychiatrycznym II DE. Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia IPZ (posiadającego akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).
Pracuję pod stałą superwizją, w podejściu integracyjnym, co oznacza, że bliskie są mi wartości związane z nurtem humanistyczno-egzystencjonalnym. Integrowanie różnych podejść pozwala na dobieranie metod i technik adekwatnych, jak najlepiej dostosowanych do trudności i potrzeb osoby zgłaszającej się na psychoterapię. Mam doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z napadami lęku, depresją, myślami obsesyjnymi i kompulsjami, osobami cierpiącymi z powodu niskiego poczucia własnej wartości, osobami będącymi w kryzysie emocjonalnym. Prowadzę także warsztaty psychoedukacyjne, warsztaty rozwoju osobistego oraz grupy wsparcia.

Zapraszam do skorzystania z mojego wsparcia, wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej PsychEnigma powstał z myślą, by w profesjonalny sposób wspierać i pomagać osobom dorosłym, które znajdują się w kryzysie emocjonalnym bądź w trudnej sytuacji życiowej, czują się zagubione, bezradne, nie radzą sobie w bliskich relacjach interpersonalnych, poszukują drogi do lepszego rozumienia siebie, pragną zmienić coś w swoim życiu na ścieżce rozwoju osobistego. Jest to miejsce, w którym będziecie mogli Państwo w atmosferze szacunku, empatii oraz bezpieczeństwa odnaleźć profesjonalne wsparcie, indywidualną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną.

OBSZARY POMOCY:
Do gabinetu zapraszam osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej (np. sytuacje zagrożeń osobistych, straty osobiste, trudne zadania życiowe - zawodowe i osobiste), potrzebują wsparcia w budowaniu relacji osobistych oraz zawodowych, doświadczają trudności emocjonalnych, przeżywają stany lękowe, stany smutku i przygnębienia, cierpią z powodu niskiej samooceny, mają poczucie pustki bądź braku energii albo bezradności, potrzebują lepiej radzić sobie z sytuacjami stresowymi, pragnące dokonać w swoim życiu zmian na drodze rozwoju osobistego.

Pomagam osobom, które między innymi (wersja bardziej szczegółowa):
• doświadczają trudnej sytuacji straty osobistej
• mają głębokie poczucie braku bezpieczeństwa w związku z utratą relacji
• mają trudną sytuację życiową związaną z chorobą psychiczną bliskiej osoby
• mają trudną sytuację życiową związaną z chorobą nowotworową bliskiej osoby
• doświadczają trudności emocjonalnych - labilność/chwiejność nastroju
• doświadczają stanów chronicznej złości
• uzależniają swoje poczucie wartości od opinii innych ludzi
• mają poczucie braku energii życiowej, apatyczności
• przeżywają stany lękowe - lęk z napadami paniki, lęk uogólniony, agorafobia, fobie
• doświadczają poczucia wstydu; mają trudności w akceptacji własnej fizyczności
• doświadczają wypalenia zawodowego
• doświadczają kryzysu w relacji - rozstanie/rozwód
• mają trudności w wyrażaniu własnych potrzeb, pragnień, opinii; mają trudność w wyznaczaniu granic oraz odmawianiu innym

MIEJSCE:
Zapraszam do gabinetu psychoterapii i pomocy psychologicznej w centrum Warszawy w Śródmieściu:  ul. Chocimska 31 lok.3

KONTAKT:
Julia Otto - Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej PsychEnigma
tel: 504 788 690 (zapisy między 9.00-19.00)
mail: psychenigma.gabinet@gmail.com (zapisy całodobowo)

Dodatkowe informacje na temat moich kwalifikacji, metod terapeutycznych oraz cennika znajdziecie Państwo na stronie: www.psychenigma.pl
Profil na facebooku: https://www.facebook.com/psychenigma

 

ZMIANA ZAWSZE JEST MOŻLIWA!

Serdecznie zapraszam!
Julia Otto
                                                                                                                                                                                                        

 

 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)

Konsultacja `polega na omówieniu aktualnie doświadczanych trudności, które przeważnie wiążą się z przeżywaniem jakiegoś przykrego wydarzenia. Celem takiego spotkania jest próba znalezienia konstruktywnych rozwiązań prowadzących do poradzenia sobie z zaistniałą sytuacją. Konsultacja dość często stanowi wstęp do psychoterapii indywidualnej. Obejmuje od 1 do 3 spotkań trwających 50-55 minut.

Psychoterapia pozwala na pogłębienie rozumienia samego siebie – swoich emocji, myśli i zachowań. Jest ona oddziaływaniem psychologicznym czy też interwencją terapeutyczną mającą na celu pomaganie w zmianie określonego sposobu myślenia, przeżywania emocji i działań – które są odpowiedzialne za pojawiające się cierpienie czy trudności, z jakimi zgłasza się klient. Psychoterapia to innymi słowy oferowanie wsparcia w trudnych momentach życiowych, dzięki któremu wypracowywane są konstruktywne strategie radzenia sobie w problemowych sytuacjach. Psychoterapia indywidualna obejmuje od kilku do kilkudziesięciu spotkań, które odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, każde trwa 55 min. Długość sesji uzależniona jest od specyfiki zgłaszanych problemów i ustalana jest indywidualnie z klientem. Przebieg, cel, czas trwania omawiane są na pierwszych spotkaniach, po których zawieramy je w kontrakcie terapeutycznym.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Pani Julia Otto jest osobą, która potrafi rewelacyjnie słuchać pacjenta. Dzięki temu łatwiej się otworzyć. I po sesjach zawsze czuję się dużo lepiej, zauważam u siebie widoczną poprawę. Dziękuję, Pani Julio.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuję serdecznie za opinię. Pozdrawiam ciepło,Julia Otto
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lubię wizyty z Panią Julią, pomagają mi bardzo. Dziękuję.

Odpowiedz lekarza:

Cieszę się, że nasze spotkania przynoszą zmiany na lepsze :). Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wystawienie opinii.Julia Otto
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Julii. Moim zdaniem to bardzo ciepła i cierpliwa terapeutka. Nie przerywa, uważnie słucha. Dziękuję za wsparcie i zrozumienie.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuję Panie Darku za opinię. Pozdrawiam serdecznie, Julia Otto
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza