Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Jolanta Siedlecka-Dawidko
średnia 5.00 z 13 opinii

dr n. med. Jolanta Siedlecka-Dawidko

O lekarzu

Polecany doktor medycyny z 10 letnim doświadczeniem w zakresie medycyny estetycznej. Dr Jolanta Siedlecka Dawidko jest lekarzem, który cieszy się ogromnym uznanie zarówno wśród pacjentów jak i mediów takich jak portale społecznościowe, profesjonalne portale medyczne oraz publikacje specjalistyczne. Dzieje się tak za sprawą umiejętności profesjonalnego połączenia szerokiej wiedzy z dwóch specjalizacji i wieloletniego doświadczenie pracy z pacjentem.
Jako współzałożyciel, swoim nazwiskiem i nieskalaną opinią przyczyniła się do popularyzacji „Dermamed Instytut” we Wrocławiu.

Obecnie jest właścicielem „DermaMed Estetica” we Wrocławiu i tam przyjmuje swoich pacjentów.

Dr Jolanta Siedlecka Dawidko jest wysoce cenionym fachowcem nie tylko za skuteczność, doświadczenie oraz wiedzę, ale również za indywidualne i serdeczne podejście do swoich pacjentów oraz zespołu pracowników. Dodatkowym atutem, podkreślanym przez pacjentów „DermaMed Estetica”, jest fakt iż dr Jolanta Siedlecka Dawidko jest lekarzem o wysokiej skuteczności, dzięki czemu nie naciągać swoich klientów na wysokie koszta dodatkowych, zbędnych zabiegów, co jest częstym zjawiskiem wśródlekarzy medycyny estetycznej.

Aktywność lekarska

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (dawniej Sekcja Medycyny Estetycznej PTL)

Członek Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Uczestniczyła i uczestniczy w wielu krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych, sympozjach i warsztatach szkoleniowych. m in z zakresu medycyny estetycznej.

Członek UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique – Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej)

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (lekarz medycyny estetycznej)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)

jedna okolica

od (cena uzależniona od użytego preparatu)

od (cena uzależniona od użytego preparatu)

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 13

|

Średnia Ocen: 5

Pierwsze spotkanie z medycyną estetyczną właśnie u Pani Jolanty! Z polecenia, oczywiście się nie zawiodłam, będę polecać dalej ;)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Ostatnio za namową koleżanek pierwszy raz odważyłam się na skorzystanie z usług i dobrodziejstw medycyny estetycznej i wiecie co? Trafiłam do P. doktor Joli - czysta rewelacja! Mimo mojego stresu wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone, sam zabieg przebiegł szybko i prawie bezboleśnie! Powrócę tam pewnie jeszcze nie raz!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam zabiegi u pani doktor, powiększałam usta, są teraz pełniejsze, a zarazem naturalne, dokładnie takie jak chciałam. Pani doktor jest bardzo dokładna i precyzyjna, i nie żałuje dołożyć tu i tam. Ceny rewelacyjne dla stałych klientek :) Bardzo polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo fajne miejsce, miła atmosfera, jestem bardzo zadowolona. Pani doktor to anioł, w szczególności polecam usta, moje wyglądają SUPER!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniała pani doktor, uczęszczam do niej od kilku lat, pełen profesjonalizm oraz troska o dobro pacjenta, panuje tam przyjazna i komfortowa atmosfera. Zawsze przed zabiegiem jest znieczulenie, dzięki któremu nic nie czuć. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam zabiegi powiększania ust u Pani dr Joli, jestem bardzo zadowolona, efekt super, delikatne, symetryczne, dokładnie takie jak chciałam. Zabieg był trochę nieprzyjemny, ale bezbolesny, na drugi dzień już mogłam się pokazać :-)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Zawsze dokładna, zawsze empatyczna, zawsze pomocna. Lekarz, który robi ogromne pierwsze wrażenia, a potem jest już tylko coraz lepiej. Doktor Siedlecka to nie tylko świetny fachowiec, to przede wszystkim super kobieta i satysfakcja udanego zabiegu. Osobiście serdecznie polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam zabiegi u pani doktor, bardzo rzeczowa i uczciwa kobieta. Trafiłem do niej przypadkowo, poprzez moją dziewczynę, na początku podchodziłem sceptycznie do tych tematów, ale teraz nie żałuję. Polecam wszystkim tym, którzy chcą wyglądać świeżo i wypoczęcie, drobna zmiana, a tak wiele daje. Zabieg są bezbolesne, zawsze jestem dobrze znieczulony, no i panie na recepcji przemiłe.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam panią doktor, wspaniała kobieta, uczęszczam do niej już od 2 lat, jestem bardzo zadowolona, w szczególności z zabiegu powiększania ust. Pani doktor robi to perfekcyjnie

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniała pani doktor, przemiła, precyzyjna ręka, polecam zabiegi z użyciem nici PDO, super efekty

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

W sprawach awaryjnych służy pomocą z uśmiechem na twarzy. Bardzo dobry lekarz

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry lekarz medycyny estetycznej, cierpliwy, dokładny i miły. Kilkukrotnie korzystałem z usług pani dr Siedleckiej i jest osobą godną polecenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam zabiegi u pani doktor, niedawno powiększałam usta, są teraz pełniejsze a zarazem naturalne, dokładnie takie jak chciałam. Pani doktor jest bardzo dokładna i precyzyjna. Bardzo miła atmosfera, na pewno tam wrócę na inne zabiegi.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Jerzy Godziński chirurg, Agnieszka Fiącek-Graczyk stomatolog, Małgorzata Kowalska stomatolog, Michał Jeleń patomorfolog, Marek Śledziona kardiolog, Małgorzata Wojtas stomatolog, Irena Bujwid-Jagielska ortodonta, Edyta Gronowicz neurolog, Anna Regner logopeda, Izabela Gosk-Bierska internista, Paweł Noga stomatolog, Zbigniew Stanisławski lekarz rodzinny, Hanna Danielewicz pediatra, Dariusz Niedzielski weterynarz, Anna Michalak laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz lekarza medycyny estetycznej z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza