Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Jolanta Mizerska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 282
Odsłon w zeszłym miesiącu 1331
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 3

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od jakiegoś momentu odczuwasz nieprzyjemne objawy w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Jolanta Mizerska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi przypadłościami, które lekarz Jolanta Mizerska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Jolanta Mizerska zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Jolanta Mizerska przyjmuje w placówce Przychodnia rejonowo-specjalistyczna, przy ul. Sosnkowskiego 18. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Iwona Leszczyńska-Trybus okulista, Danuta Tomaszewska internista, Kamila Padlewska dermatolog, Tomasz Tyrajski stomatolog, Karolina Fotyga-Lipińska psycholog, Jerzy Wojtowicz internista, Tadeusz Włochyński chirurg, Aleksandra Gabren-Syller stomatolog, Wojciech Chmiel internista, Maria Kilanowska okulista, Anna Zubrzycka-Sienkiewicz internista, Waldemar Lewicki stomatolog, Cezary Wolicki internista, Ewa Karaszkiewicz-Mucharska chirurg plastyczny, Agnieszka Mioduchowska psychiatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza