Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka

Specjalizacje:

Internista, Pulmonolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 430
Odsłon w zeszłym miesiącu 1743
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 11

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od pewnego momentu odczuwasz alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Głowisz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje pytania a także skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi problemami, które lekarz Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, adres: ul. Gołężycka 13/5. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (pulmonolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Duża wiedza i doświadczenie, życzliwa Pani pulmonolog i serdeczna, wyleczyła mnie z mojeggo problemu . Polecam doktor Kasperkiewicz do której trafiłam z polecenia moich znajomych. Polecam!! ;))

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

mimo wielkiego stresu przed wizytą, leczenie przebiegło bezboleśnie i bez nerwów. Polecam panią Kasperkiewicz. Dziękuję

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Wiesława Paludkiewicz lekarz rodzinny, Beata Wiśnicka dermatolog, Witold Barczewski stomatolog, Mariusz Zięba fizjoterapeuta, Katarzyna Golusik stomatolog, Cezary Kucfir internista, Lesław Jagoda chirurg, Teresa Witkowska pediatra, Mariusz Kosiński patomorfolog, Renata Suda onkolog, Agata Żesławska-Faleńczyk psycholog, Małgorzata Szten pediatra, Maria Płatkiewicz stomatolog, Artur Ruciński chirurg, Krystyna Gawrońska pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza