Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Joanna Waszkuć-Golonko

Specjalizacje:

Internista, Alergolog, Pulmonolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 48
Ostatnie 7 dni 378
Odsłon w zeszłym miesiącu 1633

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego czasu wyczuwasz nieprzyjemne symptomy w Twoim ciele? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Joanna Waszkuć-Golonko jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje obiekcje a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi chorobami, które lekarz Joanna Waszkuć-Golonko diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Joanna Waszkuć-Golonko umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Joanna Waszkuć-Golonko przyjmuje w gabinecie BaltiMed, pod adresem ul. Krzemowa 16. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (alergolog)
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (pulmonolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Krzysztof Gadomski stomatolog, Rafał Pęksa patomorfolog, Monika Szarejko hematolog, Grażyna Gawrońska pediatra, Beata Dziaduszewska stomatolog, Agnieszka Paluszyńska pediatra, Henryka Adamonis dermatolog, Krystyna Białas stomatolog, Tomasz Konefka położna, położnik, Piotr Winczura onkolog, Ewa Gach stomatolog, Mieczysław Wiktor homeopata, Piotr Nowacki anestezjolog, Maria Gorzko-Wilkowska diagnosta, Barbara Mikuszewska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza