Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Joanna Urbanowska,
średnia 5.00 z 2 opinii

dr n. med. Joanna Urbanowska

Specjalizacje:

Neurochirurg

O lekarzu

Pracuję na stanowisku starszego asystenta w Klinicznym Oddziale Neurochirurgii 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Przeprowadzam operacje nowotworów mózgu i kręgosłupa, chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa (krążka międzykręgowego), tętniaków i naczyniaków mózgu, wodogłowia, wad wrodzonych u dorosłych, urazów głowy i kręgosłupa, implantuję stymulatory o działaniu przeciwbólowym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębiam poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest autorem i współautorem prac poświęconych leczeniu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i bólu neuropatycznego. W ramach praktyki prywatnej udzielam konsultacji neurochirurgicznych w Centrum Medycznym KOPEXMED we Wrocławiu oraz wykonuję operacje neurochirurgiczne w Szpitalu Wielospecjalistycznym ORTHOS w Komorowicach.
Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.joannaurbanowska.pl

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (neurochirurg)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Cudowna kobieta, lekarz z powołania, rzetelna, sumienna, mistrzyni w swoim fachu tak mogę określić Panią doktor. Jako jedna z nielicznych nie zbagatelizowała moich wyników i dolegliwości. Dziś jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego, którą przeprowadziła Pani doktor i z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Zaczynam przyzwyczajać się do życia bez bólu, który towarzyszył mi każdego dnia. Pani doktor, dziękuję za wszystko, co Pani dla mnie zrobiła, życzę Pani dalszych sukcesów. Polecam Panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego profesjonalisty.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry neurochirurg. Już następnego dnia po operacji kręgosłupa szyjnego moja mama mogła normalnie chodzić. Dolegliwości, które miała przed operacją, już ją nie męczą. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz neurochirurga z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza