Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Joanna Stankiewicz-Wróblewska
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Joanna Stankiewicz-Wróblewska

Specjalizacje:

Internista, Gastrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 378
Odsłon w zeszłym miesiącu 1551
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od pewnego momentu doskwierają Ci alarmujące objawy w Twoim organizmie? Analizujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Joanna Stankiewicz-Wróblewska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wątpliwości a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi przypadłościami, które lekarz Joanna Stankiewicz-Wróblewska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Joanna Stankiewicz-Wróblewska zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Joanna Stankiewicz-Wróblewska przyjmuje w gabinecie Uniwerstyteckie Centrum Kliniczne Klinika Gastroenterologii i Hepatologii, przy ul. Dębinki 7. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Gastrolog)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Uniwerstyteckie Centrum Kliniczne Klinika Gastroenterologii i Hepatologii


ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, Aniołki

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Człowiek z powołaniem, bardzo miła. Jest bardzo uprzejma. Przyjazna, lekarz stankiewicz-wróblewska jest bardzo komunikatywna. Bardzo uprzejmie pomaga, godny polecenia!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze

Agnieszka Orłowska-Pawliszyn psychiatra, Anna Pagińska stomatolog, Marta Gumkowska-Migas stomatolog, Katarzyna Jungowska pediatra, Agnieszka Urbańska-Budnik stomatolog, Anna Sepioło ginekolog, Krzysztof Kiciński laryngolog, Ewa Gross-Tyrkin internista, Henryk Leszniewski laryngolog, Grażyna Brzozowska internista, Dagmara Jankowska psycholog, Gabriela Stożyńska-Mazur lekarz rodzinny, Anna Jachowicz fizjoterapeuta, Dorota Wojda ortodonta, Marianna Siejka stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza