Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Joanna Polak
średnia 5.00 z 6 opinii

mgr Joanna Polak

Specjalizacje:

Dietetyk

O lekarzu

Dieta jest jednym z najważniejszych elementów naszego zdrowia, dlatego stanowi bardzo istotny czynnik w procesie terapeutycznym. Niemal każda choroba jak i różne okresy naszego życia wymagają starannego doboru składników pokarmowych.

Dietetyk jest osobą specjalizującą się w żywieniu człowieka. Dietetyk promuje zdrowy styl życia i układa plany dietetyczne zarówno dla pojedynczych osób, jak i różnych grup populacyjnych. Porad dietetycznych udziela zarówno ludziom zdrowym, jak i chorym. Zapewnia pomoc w ułożeniu jadłospisu i jego koordynowaniu w czasie leczenia. Rady i zalecenia dietetyka uwzględniają tryb życia, płeć, wiek i stan zdrowia pacjenta. Dietetyk musi znać wartość odżywczą produktów spożywczych, orientować się w technologii produkcji potraw oraz zdawać sobie sprawę z utraty składników odżywczych zachodzących w trakcie przygotowania żywności i jej przechowywania.

Dietetyk, choć reprezentuje osobną dziedzinę wiedzy, to jednak ze względu na specyfikę swojego zawodu musi mieć także szeroką wiedzę z dziedziny medycyny, farmakologii, bromatologii, chemii żywności, biologii i mikrobiologią oraz psychologii.

Dietetyk we współczesnym świecie odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę. Jest to związane z coraz większą ilością osób borykających się z licznymi chorobami i złymi nawykami żywieniowymi. Otyłość i nadwaga jest powszechnie występująca, a osób z nadmierną masą ciała wciąż przybywa.

W ramach naszej konsultacji wykonujemy:

pomiar i analiza składu ciała,
ocenę antropometryczną,
przeprowadzamy wywiad żywieniowo-zdrowotny.
ponadto analizujemy dotychczasowy sposób żywienia oraz ustalamy cel.

Nasi dietetycy przygotują indywidualną analizę codziennej diety, uwzględniając odpowiednie jej modyfikacje uzależnione od dolegliwości chorobowych pacjenta.

Obok pojedynczych konsultacji, oferujemy także ich pakiety:

figura slim
pakiet dla seniora
pakiet w wybranej jednostce chorobowej lub nietolerancji pokarmowej

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (dietetyk)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 6

|

Średnia Ocen: 5

Bezbłędna, bardzo dobra i rzeczowa. Jest bardzo uprzejma. Pozytywna. Jest 100% zaangażowana. Empatyczna. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Wizyta trwała wystarczająco długo. Wszystko było w porządku. Godny polecenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dieta od Pani Asi przyniosła oczekiwane rezultaty. Od dawna chodziłem na siłownię, ale bez odpowiedniej diety nie widziałem efektów. Teraz stosując dietę, w połączeniu z ćwiczeniami, widzę poprawę sylwetki.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Otrzymałam konkretne i rzetelne zalecenia co do odżywiania. Schudłam już 6 kg, nie czuję się taka obrzmiała, poprawiła mi się skóra, a ciuchy stały się luźniejsze. Polecam usługi u Pani Asi

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Na wizytę u Pani Joanny zdecydowałam się przede wszystkim w celu zmiany nawyków żywieniowych i przy okazji utraty wagi. W kilka dni po wizycie otrzymałam zestaw bardzo ciekawych i smacznych przepisów, które są łatwe w przygotowaniu. Dieta zaproponowana przez p. Joannę to doskonale skomponowane, różnorodne posiłki, uwzględniające preferencję żywieniowe i styl życia. Minęły dwa miesiące od rozpoczęcia diety, a wynik jest imponujący - mniej 8 kg. Współpraca z p. Joanną to czysta przyjemność. Serdecznie polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Gorąco polecam usługi pani Asi. W sposób rzetelny i profesjonalny ustawiła mi dietę - to po prostu działa!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo profesjonalne podejście do podopiecznego. Spokojna i miła atmosfera. Dieta nie jest drastyczna, ani skomplikowana w przygotowaniu posiłków, a efekty zauważalne niemal od razu! Gorąco polecam współpracę z Panią Asią

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Grzegorz Pitala laryngolog, Jacek Jastrzębski urolog, Jolanta Kempa pediatra, Jarosław Sidoruk ortopeda, Andrzej Wojnar dermatolog, Małgorzata Kastelli internista, Jolanta Czajkowska położna, położnik, Bernard Panaszek internista, Joanna Berny-Moreno dermatolog, Dariusz Zowczak ginekolog, Agata Arlukiewicz-Fajkel lekarz medycyny pracy, Mariusz Golec ortopeda, Hanna Gazda internista, Paweł Nowak androlog, Henryk Kaczkowski chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz dietetyka z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza