Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Joanna Płońska

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 40
Ostatnie 7 dni 322
Odsłon w zeszłym miesiącu 1422
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś momentu wyczuwasz martwiące bodźce w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Joanna Płońska jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania oraz proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi przypadłościami, które lekarz Joanna Płońska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Joanna Płońska zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Pruszków (woj. mazowieckie), Joanna Płońska przyjmuje w gabinecie Atr Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, ul. Wojska Polskiego 36A. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Lekarza poznałam w Szpitalu na Wrzesinie w Pruszkowie. Prowadziła moją mamę i muszę przyznać że to lekarz z powołania. Spokojnie informuje o tym co się dzieje, jaka jest diagnoza, jakie rokowanie. Dla pacjenta cierpliwa, serdeczna, nie bagatelizuje żadnego objawu. Pod jej opieką czułyśmy się bezpiecznie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wyjątkowy lekarz. Każdy problem traktuje poważnie. Pani doktor jest dokładna, ma dużo empatii i ciepła. Kompleksowo bada pacjenta i profesjonalnie analizuje wszelkie symptomy choroby. Mimo dużej intensywności pracy, spokojnie wyjaśnia, zawsze znajdując czas na rozmowę. Powinna pracować w Leśnej Górze :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Pruszków - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Pruszków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza