Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Joanna Jakimczyk-Rydlak
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Joanna Jakimczyk-Rydlak

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 47
Ostatnie 7 dni 366
Odsłon w zeszłym miesiącu 1615

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od dłuższego momentu wyczuwasz nieprzyjemne sygnały w Twoim ciele? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Joanna Jakimczyk-Rydlak jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi dolegliwościami, które lekarz Joanna Jakimczyk-Rydlak diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Joanna Jakimczyk-Rydlak zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Joanna Jakimczyk-Rydlak przyjmuje w gabinecie Gabinet Lekarski, adres: ul. Kościuszki 170. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Jest bardzo uprzejma, interesuje się pacjentem, z podejściem do chorego, jest oddana pacjentowi, empatyczna, rzetelna, ma wielkie serce, świetnie trafiłem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Ewa Gruszka neurolog, Magdalena Bujak radiolog, Jan Kazanowski chirurg, Franciszek Podgórski internista, Dorota Piątkowska-Wądołkowska dermatolog, Jarosław Czuwara chirurg, Marek Baszak stomatolog, Elżbieta Kowalska ginekolog, Joanna Kulpa-Snopek ginekolog, Halina Mochniej stomatolog, Zygmunt Zdrojewicz internista, Iwona Wójcik alergolog, Halina Panek stomatolog, Aleksandra Pałamarz-Śarczyńska internista, Dorota Grędziak-Straś dermatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza