Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 4 opinii

lekarz Joanna Bojarczuk

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 351
Odsłon w zeszłym miesiącu 1516
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 7

O lekarzu

Witamy na profilu. Od pewnego momentu odczuwasz martwiące oznaki w Twoim organizmie? Myślisz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Joanna Bojarczuk jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje pytania oraz skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi chorobami, które lekarz Joanna Bojarczuk diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Joanna Bojarczuk zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Joanna Bojarczuk przyjmuje w placówce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOPEXMED, adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 23. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Dziś byłem na pierwszej wizycie na NFZ. Jestem mile zaskoczony, pani doktor jest miła i miałem takie odczucie że naprawdę interesowała się moim zdrowiem. Konkretna, zbadała mnie + EKG, rzeczowo odpowiadała na moje pytania... Naprawdę polecam, myślę że dobrze trafiłem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Profesjonalna lekarka. Ma szeroką wiedzę o ludzkim zdrowiu i chorobach, potrafi również skutecznie przywrócić człowieka do zdrowia. Do tego sympatyczna i kulturalna. Polecam tę lekarkę wszystkim, którzy szukają dobrego kardiologa.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam ostatnio na wizycie i wyszłam bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo komunikatywna, widać, że troszczy się o pacjenta, do tego odznacza się ogromnymi kompetencjami. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Troskliwa, empatyczna, przyjazna pacjentowi. Stawia właściwą diagnozę i stosuje skuteczną terapię. Doradza, jak dbać o własne zdrowie. Wielka wiedza. Polecam wybitną lekarkę, jaką jest pani doktor Joanna Bojarczuk.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza