Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz dentysta Joanna Antosiak

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 54
Ostatnie 7 dni 405
Odsłon w zeszłym miesiącu 1636

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Czujesz ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co jest przyczyną, należy iść na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Joanna Antosiak leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii zachowawczej oraz innych. Uważamy, że lekarz dentysta Joanna Antosiak jest rzetelnym dentystą w Twoim mieście, dla którego liczy się zaufanie pacjenta oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A Przebiega to w domowej atmosferze oraz w odpowiednim dla pacjenta czasie. Stomatolog zajmuje się ogólną opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profilaktyką, w tym zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem innych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne oraz podejmuje decyzje o optymalnym planie leczenia, co gwarantuje wspaniałe efekty. Szukasz odpowiedniego specjalisty dobrze znalazłeś! W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Joanna Antosiak przyjmuje w placówce Gabinety Stomatologiczne Dentus, adres: ul. Startowa 1. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Całkowicie bezbolesne leczenie zębów. Moje wcześniejsze doświadczenia wskazywały, że wizyta u dentysty jest nierozerwalnie związana z bólem, a tu proszę - nie tylko zęby zostały doprowadzone do porządku, ale całość była znośna i nie bolało. Polecam więc :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Chciałam dać jak najlepszą rekomendację dla tej dentystki. Miałam bardzo duży problem z zębami, kruszyły się dosłownie przy jedzeniu, bolały i reagowały na ciepło i zimno. Do tego strach spowodował, że do Pani Joanny trafiłam bardzo późno. Zrobiła wszystko delikatnie i bardzo dokładnie, a o bólu nie było mowy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Stomatolog Joanna Antosiak ma powołanie do zawodu lekarza. Niedawno odzyskałem dzięki niej uśmiech. Przychodnia wygląda nowocześnie, sprzęt też. Jej atutem jest przede wszystkim bardzo miła osobowość, obyło się bez bólu. Serdecznie polecam Rafał

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza