Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Jarosław Mijas,
średnia 5.00 z 6 opinii

dr n. med. Jarosław Mijas


O lekarzu

strona internetowa: www.lekarz.mijasmed.pl

rejestracja internetowa: www.mijas.terminwizyty.pl

Nazywam się Jarosław Mijas
Od 23 lat wykonuje zaszczytny zawód lekarski codziennie starając się pomagać chorym.
Pierwszy kontakt z opieką zdrowotną miałem jako 18 letni młodzieniec gdy pracowałem jako sanitariusz w pogotowiu ratunkowym w Gliwicach. Dzięki zaszczepionemu bakcylowi zrealizowałem program i uzyskałem tytuł specjalisty medycyny ratunkowej.
Na co dzień wykonuje obowiązki ordynatora oddziału dziecięcego i konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pediatrii. Aktywnie praktykuje i dyżuruje w szpitalu. Od wielu lat prowadzę również praktykę prywatną. Od dawna zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami układu oddechowego ,zaburzeniami odporności i nawracającymi infekcjami. Posiadam też tytuł specjalisty chorób płuc oraz od 2015 roku jestem specjalistą alergologii.
W roku 1999 uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w zakresie neonatologii i immunologii. Moja praca doktorska dotyczyła porównania komórkowej odpowiedzi immunologicznej u noworodków z porodów fizjologicznych i powikłanych. Rozprawa uzyskała wyróżnienie Rady Wydziału Lekarskiego w Zabrzu.
W nowym gabinecie mieszczącym się na ulicy Krakowskiej 63 poza udzielaniem porad posiadam sprzęt diagnostyczny umożliwiający wykonywanie na miejscu badań czynnościowych układu oddechowego ( spirometria i rinomanometria), panel swoistych IgE systemem Polycheck – badanie ilościowe. Punktowe testy skórne, testy płatkowe.
Posiadamy tez możliwość wykonania szybkich testów pomagających łatwiej leczyć i diagnozować jak testy na grypę, mononukleozę, paciorkowca z gardła czy CRP. Wszystkie testy znajdują się na wykazie badań na stronie.
W gabinecie na choroby układu oddechowego, alergie leczę także dorosłych.
Poza praktyka lekarska często uczestniczę w zjazdach i konferencjach zawodowych. Jestem członkiem towarzystw naukowych polskich i Europejskiego Towarzystwa Alergii i Immunologii Klinicznej.
Pod moim okiem 3 lekarzy uzyskało tytuł specjalisty chorób dzieci i realizuje program specjalizacji kolejnych trzech. Przez kilka lat uzyskiwałem tytuł Opolski Hipokrates i wcześniej kilka razy byłem w czołówce plebiscytu co działa szalenie nobilitująco dla mnie jako lekarza.
Mam nadzieje że w moim gabinecie będę jeszcze długo służył rada i pomocą.
Dr n.med. Jarosław Mijas
Lekarz specjalista chorób dzieci
Chorób Płuc i Alergologii
Specjalista Medycyny Ratunkowej.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (alergolog)
wizyta lekarska (pediatra)
wizyta lekarska (pulmonolog)
wizyta lekarska (specjalista medycyny ratunkowej)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 6

|

Średnia Ocen: 5

Byłam tylko raz z synem, ale i tak twierdze, że to najlepszy lekarz. Teraz też wybieram, bo syn chyba ma astmę, a tylko u Pana Dr dowiem się prawdy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Szkoda że ten typ lekarzy zamiera i ogólnie brakuje lekarzy w kraju. Osoba doświadczona, bez wydziwiania, nie zdziera, i pozwala wyrażać swoja opinie, słucha pacjenta. Mnie bardzo pomógł,ale jak widzi ,że nie jest w stanie poradzi osobę równie kompetentną. Polecam szczerze i bardzo dziękują za do tej pory

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz, który trafnie stawia diagnozy dzięki swojej ogromnej wiedzy, ale i dokładnym badaniom, które wykonuje na miejscu w gabinecie. Sprawnie i szybko. Pierwszy raz się z tym spotkałam, co tym bardziej cieszy i jest bardzo wygodne. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jeżeli ktoś szuka lekarza, który używa badań dodatkowo, aby dojść do sedna, zamiast wyciągać pieniądze, to to właściwy adres. Od dłuższego czasu korzystamy i zawsze z dobrym skutkiem. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Leczymy się z moją córeczką u Pana doktora od 2 lat. Polecam go z czystym sumieniem każdemu, kto ceni profesjonalizm, ogromną wiedzę i doświadczenie. Kiedy tylko pojawia się jakiś poważniejszy problem zdrowotny u mojego dziecka, bez wahania kieruję się do tego lekarza. Zawsze dobrze postawiona diagnoza, dokładnie przeprowadzone badania (Pan doktor ma masę sprzętów, które precyzyjnie pozwalają przeprowadzić badanie, wielu z tych urządzeń nigdy wcześniej nie widziałam u innych lekarzy). Aktualnie odwiedzamy doktora, by sprawdzić, na co moje dziecko jest uczulone - dziś były pierwsze testy płatkowe. Polecam serdecznie! Duże możliwości diagnostyczne w jednym miejscu i kompleksowe badania.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Korzystam z pomocy często i zawsze jest ona na właściwym poziomie. Szkoda, że dr Mijas nie jest dostępny codziennie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Strzelce Opolskie - znani lekarzeSzukasz alergologa z miejscowości Strzelce Opolskie?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza