Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Jarosław Lenartowicz,
średnia 5.00 z 4 opinii

lekarz Jarosław Lenartowicz

Specjalizacje:

Seksuolog, Psychiatra, Terapeuta


O lekarzu

Jarosław Lenartowicz - lekarz, specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym Zespole konsultuje pacjentów psychiatrycznie i seksuologicznie, kwalifikuje do terapii, decyduje o leczeniu farmakologicznym, orzeka o czasowej niezdolności do pracy (ZUS-ZLA-L4), jak również udziela porad terapeutycznych i kontrolnych z zakresu psychiatrii przed, w trakcie i po zakończeniu terapii.

Ma doświadczenie w opiniowaniu jako Biegły Sądowy z zakresu psychiatrii, jako specjalista-konsultant ZUS ds orzekania o czasowej/trwałej niezdolności do pracy, nabycia/utraty uprawnień do świadczeń rentowych, kontrolował prawidłowość wystawiania druków L-4 przez innych lekarzy-psychiatrów, jako współorzekający w sprawach wydawania/przedłużenia zezwoleń na posiadanie broni.

Mimo zdobycia tytułów specjalisty w dziedzinach psychiatrii i seksuologii, nadal nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz zdobywa nowe umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach, konferencjach i zjazdach naukowych organizowanych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie oraz Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, których jest członkiem.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami z zaburzeniami nastroju, psychozami, nerwicami, Pacjentami z zaburzeniami odżywiania, lękowymi oraz uzależnionymi od alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinikach Psychiatrycznych Uniwersytetów Medycznych w Poznaniu i Warszawie, w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, w Wojewódzkich Szpitalach dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich, Poradniach Odwykowych, Oddziałach Sądowych, Dziennych i Całodobowych początkowo pod merytorycznym nadzorem znanych Profesorów Psychiatrii, Seksuologii i doświadczonych specjalistów w tych dziedzinach, a później już sam, jako specjalista. Ma również doświadczenia w pracy w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych, Domach Pomocy Społecznej, z Pacjentami w warunkach pozbawienia wolności - Zakładów Karnych i Aresztów Śledczych.

Prowadził szkolenia i wykłady z zakresu psychiatrii dla lekarzy i średniego personelu medycznego oraz wykłady dla lekarzy specjalizujących się w seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia podyplomowego w Warszawie.

Zawodowo interesuje się leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń psychotycznych, seksualnych, otępiennych, zaburzeń lękowych i snu; szeroko pojętym opiniowaniem psychiatrycznym - zarówno na potrzeby Organów Wymiaru Sprawiedliwości jak i orzecznictwem rentowym oraz psychofarmakologią.

 

Uprawnienia:

wypisywanie recept na leki (w tym refundowane dla osób posiadających prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych z NFZ )
wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
wystawianie zaświadczeń lekarskich (posiadanie broni, zdolność do pracy w szczególnym charakterze)
wystawianie wniosków do ZUS N-9 (rentowych), oraz wniosków wymaganych przy orzeczeniach o stopniu
niepełnosprawności

* możliwość porad również w języku rosyjskim

* W cenie porady lub konsultacji:

► zebranie wywiadu rodzinnego i chorobowego

► badanie przedmiotowe lekarskie stanu psychicznego lub seksuologicznego

► zlecenie / omówienie i analiza badań dodatkowych (laboratoryjnych, testowych, neuroobrazowych i innych specjalistycznych)

► ustalenie i uzgodnienie z pacjentem planu leczenia i ew. dalszej diagnostyki

► wystawienie recept, w tym refundowanych na niezbędne leki

► w razie stwierdzenia konieczności - wystawienie zwolnienia lekarskiego ZUS-ZLA

Wizyta psychiatryczna lub seksuologiczna - pierwszorazowa: diagnostyczno-terapeutyczna (wywiad, badanie stanu psychicznego lub seksuologicznego, plan terapii, leki, ew. skierowanie na badania laboratoryjne, testy itd.) 30-45 min - 180 zł

Wizyta seksuologiczna – pierwszorazowa lub kolejna: diagnostyczno-terapeutyczna (wywiad, badanie stanu psychicznego lub seksuologicznego, plan terapii, leki, ew. skierowanie na badania laboratoryjne, testy itd.) - 30 min - 200 zł Wizyta psychiatryczna - kolejna: terapeutyczna, kontrolna (korekta leczenia, wystawienie orzeczeń, zaświadczeń, świadectw, recept itd.) - 30 min-170 zł Wizyta psychiatryczna lub seksuologiczna rodzinna ( > niż 1 osoba) - para, rodzina (terapia, wywiad od członków rodziny, partnera) - 50 min-250 zł Wizyta domowa (w zależności od lokalizacji, dnia tygodnia i pory dnia) - 45 min-250 - 450 zł Opracowanie (w oparciu o wywiad, badanie i dokumentację), wystawienie i wydanie: wniosku rentowego N-9, zaświadczenia o stanie zdrowia, opinii dla instytucji orzekających o stopniu niepełnosprawności, zakładu ubezpieczeniowego, zakładu pracy, władz uczelni, skierowań do DPS, ZOL itd. - 100-200 zł

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psychiatra)
wizyta lekarska (seksuolog)
wizyta lekarska (terapeuta)

Wizyta psychiatryczna - kolejna: terapeutyczna, kontrolna (korekta leczenia, wystawienie orzeczeń, zaświadczeń, świadectw, recept itd.) ok. 30 min.

Wizyta - pierwszorazowa: diagnostyczno-terapeutyczna (wywiad, badanie stanu psychicznego lub seksuologicznego, plan terapii, leki, ew. skierowanie na badania laboratoryjne, testy itd.) ok. 30 min.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobry lekarz. Dzięki niemu moja depresja odeszła w niepamięć. Wykazał się wysokimi umiejętnościami, fantastycznym podejściem do pacjenta i wysoką empatią. Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan doktor Lenartowicz to prawdziwy fachowiec. Nie tylko jest bardzo sympatyczny, a atmosfera na wizycie jest znakomita i przyjazna dla pacjenta, ale również potrafi skutecznie leczyć. Mnie wyciągnął z głębokiej depresji. Teraz jestem nową osobą.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo miły, sympatyczny i kompletny lekarz. Na wizycie czułam się wyjątkowo spokojna i miałam wrażenie zrozumienia i zainteresowania. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Lenartowicz to wspaniały fachowiec, profesjonalista i lekarz z powołaniem. Pomógł mi wyjść z ciężkiej nerwicy depresji. Zaczęłam nowe życie. Polecam osobom z depresją i nerwicą. Wielkie zrozumienie problemu pacjenta. Do pacjenta odnosi się z szacunkiem. Bardzo profesjonalne podejście, lekarz jakich teraz mało.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz seksuologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza