Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Janusz Perzyński
średnia 5.00 z 1 opinii

prof. dr hab. n. med. Janusz Perzyński

Specjalizacje:

Psychiatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 40
Ostatnie 7 dni 327
Odsłon w zeszłym miesiącu 1475
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 41

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Uważamy, że prof. dr hab. n. med. Janusz Perzyński jest dobrym psychiatrą w Twoim mieście. Na profilu zawodowym odnajdziesz opinie o pracy. Jako psychiatra Janusz Perzyński zajmuje się schorzeniami psychicznymi. Wyszukuje przyczyn, dokładnie analizuje objawy, zajmuje się leczeniem pacjenta. Lekarz psychiatra w przeciwieństwie do psychologa, może też przepisać leki farmakologiczne. Jeżeli masz spore wątpliwości wobec swojego stanu psychicznego bądź bliskiej Ci osoby, od razu umawiaj się na wizytę. Do kompetencji psychiatry należy m.in. leczenie Zespół lęku uogólnionego, Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (Nerwica natręctw), Anoreksja (Jadłowstręt psychiczny), Alkoholizm. W mieście - Lublin (woj. lubelskie), Janusz Perzyński przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski Perzyński Janusz, prof. dr hab. nauk med. spec. Psychiatra, ul. Hirszfelda 3 Lok. 4. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Psychiatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Gabinet Lekarski Perzyński Janusz, prof. dr hab. nauk med. spec. Psychiatra


ul. Hirszfelda 3 Lok. 4, 20-092 Lublin

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Chciałbym opisać ty swoje przeżycia ,ale szkoda moich nerwów na wspomnienia.Byłem zupełnie zdrowy psychicznie ,ale miałem kłopoty rodzinne i pojawiły się problemy ze snem.Poszedłem do psychiatry aby coś zaradził----a działo się to w mieście Zamość na lubelszczyżnie---I ten kretyn -nazwiskiem na Z.-- zamiast leku nasennego zapisał mnie maksymalną dawkę leku silnie pobudzającego.Efekt był taki że po zażyciu tego specyfiku chciałem wyskoczyć z 4 piętra-,dostałem paraliżu mięśni ,stałem się nieobliczalny,i dostałem okropnego lęku.Choroba rozwijała się bardzo szybko,-więc rodzina zawiozła mnie do innego psychiatry,---niejakiego Filipa K. Ten stwierdził że postawi mnie na nogi izapisał nowe leki.Po tych lekach całkiem zgłupiałem-nie mogłem wyjść na dwór samodzielnie, a w domu zawsze ktoś musiał mnie pilnować-taki miałem paniczny lęk. 11 miesięcy przesiedziałem pod kaloryferem w domu,a Pan Doktor zwiększał mi sukcesywnie dawkę leku po którym czułem się coraz gorzej !!!.W końcu rodzina dowiedziała się o Panu Profesorze Perzyńskim z Lublina.Czymprędzej mnie tam zawieziono.Pan profesor jak dowiedział się jak mnie w Zamościu leczono --;;;to złapał się za głowę"""...Konkluzja była następująca:a po co pan się najadł tych lekarstw???--one są panu całkowicie nie potrzebne-i tylko panu SZKODZĄ----działają w odwrotnym kierunku!!!.Pan Profesor zapisał mnie nowe leki.Efekt był natychmiastowy,,,-po kilku dniach poczułem się znacznie lepiej.Na następnej wizycie było tylko lepiej,i potem coraz lepiej.Tak jeżdziłem do Pana Perzyńskiego przez około DWA lata,aż wyprowadził mnie z okropnej choroby w którą wpędzili mnie nieudolni zamojscy psychiatrzy.TĄ DROGĄ PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ PANU PROFESOROWI ZA URATOWANIE ŻYCIA I DOPROWADZENIE MNIE DO STANU NORMALNEGO UMYSŁU .OBY ŻYCIE BYŁO DLA PANA SZCZĘŚLIWE. Z.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Lublin - znani lekarze

Elżbieta Kulpa lekarz rodzinny, Ewa Mielniczuk-Staniaszek psycholog, Cecylia Pycek położna, położnik, Karolina Radwan-Kwiatek internista, Andrzej Pawlos ginekolog, Janusz Milanowski alergolog, Marek Hus hematolog, Jakub Janus stomatolog, Andrzej Dziduszko ortopeda, Aneta Adamiak-Godlewska ginekolog, Elżbieta Kasprzak pediatra, Anna Świech-Zubilewicz okulista, Maria Paluszkiewicz stomatolog, Wiesław Zawiślak ginekolog, Karolina Krzaczek fizjoterapeuta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychiatry z miejscowości Lublin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza