Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Janusz Gietkiewicz
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Janusz Gietkiewicz

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 48
Ostatnie 7 dni 393
Odsłon w zeszłym miesiącu 1616

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od pewnego czasu doskwierają Ci martwiące objawy w Twoim organizmie? Zastanawiasz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Janusz Gietkiewicz jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje obiekcje jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Janusz Gietkiewicz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Janusz Gietkiewicz zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Janusz Gietkiewicz przyjmuje w placówce Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia - Gaj" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, adres: ul. Krynicka 51. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia - Gaj" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


ul. Krynicka 51, Wrocław, Krzyki

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Rewelacyjny, wyrozumiały. Przyjemny kontakt. Przyjazny. Jest oddany pacjentowi. Bardzo dokładny. Przyjemna wizyta. Wszystko na swoim miejscu. Wszystkim szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Agata Arlukiewicz-Fajkel lekarz medycyny pracy, Monika Mysiak-Dębska stomatolog, Bogusław Sitko neurolog, Rafał Gwóźdź położna, położnik, Ryszard Kowalski internista, Anna Winowska psycholog, Sylwester Pikor chirurg, Adam Kruczek urolog, Irena Bujwid-Jagielska ortodonta, Piotr Michalski internista, Rafał Szulc chirurg, Jan Golach ginekolog, Bartosz Badeński chirurg, Rafał Kmieciak urolog, Agnieszka Gajec stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza