Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Janusz Bąk

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 51
Ostatnie 7 dni 407
Odsłon w zeszłym miesiącu 1681
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 12

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od jakiegoś momentu dokuczają Ci alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Rozważasz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Janusz Bąk jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi dolegliwościami, które lekarz Janusz Bąk diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Janusz Bąk umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Janusz Bąk przyjmuje w gabinecie Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu, ul. Św. Józefa 53/59. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięToruń - znani lekarze

Maciej Osmański neurochirurg, Grażyna Szumczyk-Muszytowska kardiolog, Piotr Łęgowicz laryngolog, Wanda Usowicz stomatolog, Małgorzata Czynsz internista, Piotr Giełdon lekarz rodzinny, Edward Janowski ortopeda, Krzysztof Liszcz psychiatra, Bohdan Michalak ginekolog, Waldemar Didkowski ginekolog, Allan Kobierzycki stomatolog, Mariusz Nowak chirurg, Wojciech Dębkowski stomatolog, Teresa Jarząbkowska stomatolog, Janina Hałgas stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza