Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Janina Zahradnik-Bilska
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Janina Zahradnik-Bilska

Specjalizacje:

Internista, Gastrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 344
Odsłon w zeszłym miesiącu 1522
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 7

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego momentu dokuczają Ci alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Janina Zahradnik-Bilska jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania oraz skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi problemami, które lekarz Janina Zahradnik-Bilska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Janina Zahradnik-Bilska zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Janina Zahradnik-Bilska przyjmuje w gabinecie Szpital Uniwersytecki w Krakowie, ul. Kopernika 36. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Gastrolog)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo uprzejma, miła i kompetentna Pani doktor. Uważnie wysłuchała mnie, wyjaśniła wszystko, co jest związane z moimi dolegliwościami, ustawiła sposób leczenia. Nie było pośpiechu, czułam się jak osoba a nie jak przypadek medyczny. Dziękuję za profesjonalizm i gotowość do pomocy. Z pełną odpowiedzialnością polecam panią Doktor.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Sebastian Rygiel radiolog, Beata Bubak stomatolog, Teresa Wąsik kardiolog, Agnieszka Bączek stomatolog, Marta Myślińska internista, Dorota Zawiślak neurolog, Jan Paradowski ortopeda, Stanisław Pasierb chirurg, Anna Grochowska radiolog, Agnieszka Bereza dermatolog, Stanisław Teleśnicki psychiatra, Bartłomiej Sularz stomatolog, Małgorzata Zawiślan internista, Tadeusz Menke anestezjolog, Łucja Gawin stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza