Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Janina Pomorska

Specjalizacje:

Internista, Reumatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 33
Ostatnie 7 dni 270
Odsłon w zeszłym miesiącu 1253
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś czasu dają we znaki niepokojące sygnały w Twoim ciele? Myślisz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Janina Pomorska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Janina Pomorska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Janina Pomorska zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Janina Pomorska przyjmuje w gabinecie Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, pod adresem al. Jana Pawła II 120 A. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Reumatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięOstrołęka - znani lekarze

Agnieszka Suska-Szałkowska stomatolog, Grzegorz Kawałek internista, Anna Lisowska psychiatra, Krzysztof Pyskło ginekolog, Dariusz Świtaj chirurg, Katarzyna Prusaczyk stomatolog, Dariusz Kucharski terapeuta, Elżbieta Cybulska okulista, Jerzy Przeździecki ortopeda, Joanna Sobstyl lekarz rodzinny, Małgorzata Noll-Kaczyńska dermatolog, Maria Achcińska położna, położnik, Katarzyna Kwiatkowska logopeda, Cecylia Żochowska fizjoterapeuta, Krystyna Psarska-Majkowska pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza