Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Jan Zaucha

Specjalizacje:

Internista, Hematolog

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego momentu dokuczają Ci alarmujące bodźce w Twoim organizmie? Analizujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Jan Zaucha jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi dolegliwościami, które lekarz Jan Zaucha diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Jan Zaucha zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdynia (woj. pomorskie), Jan Zaucha przyjmuje w gabinecie Szpital Morski im. Pck, przy ul. Powstania Styczniowego 1. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (hematolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdynia - znani lekarze

Małgorzata Maj-Pucek pediatra, Jadwiga Rybacka stomatolog, Paweł Król ortopeda, Kicińska-Sikorska Małgorzata internista, Krzysztof Zabiegliński alergolog, Barbara Stefaniuk-Nowicka ginekolog, Piotr Augustyniak położna, położnik, Ewa Stępień-Kocmiel neurolog, Waszkuć-Golonko Joanna alergolog, Tatiana Kryszyn-Pietras stomatolog, Hanna Wiśniewska-Ziurkowska internista, Iwona Bielawska stomatolog, Maria Chodorowicz fizjoterapeuta, Romualda Piotrowska-Wilk pediatra, Teresa Karwan-Płońska dermatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdynia?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza