Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Jakub Reuschel

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 42
Ostatnie 7 dni 333
Odsłon w zeszłym miesiącu 1464

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś czasu odczuwasz niepokojące bodźce w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Jakub Reuschel jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje obiekcje jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi dolegliwościami, które lekarz Jakub Reuschel diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Jakub Reuschel zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Starogard Gdański (woj. pomorskie), Jakub Reuschel przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, adres: al. Jana Pawła II 5. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięStarogard Gdański - znani lekarze

Małgorzata Retzlaff-Świderska psychiatra, Renata Święch psycholog, Zofia Wika pediatra, Ryszard Rytlewski chirurg, Alicja Dzieża pediatra, Katarzyna Matuszewska onkolog, Gabriela Zygmańska-Pancerz stomatolog, Magdalena Fischer stomatolog, Tomasz Kozak neurolog, Elmira Kozicka psychiatra, Jacek Szczepański położna, położnik, Ekaterina Vyganovska internista, Piotr Minowski ginekolog, Andrzej Bartnicki chirurg, Marina Morskaya internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Starogard Gdański?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza