Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Jakub Mowiński
średnia 5.00 z 10 opinii

lekarz Jakub Mowiński

Lekarz umożliwia rezerwację wizyt w gabinecie


O lekarzu

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku z 1996 roku. Szkolenie specjalizacyjne rozpoczął w 1998 roku w Specjalistycznym Psychiatryczno-Neurologicznym Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Gdańsku. Jako najmłodszy asystent ukończył I stopień specjalizacji z wynikiem bardzo dobrym w 2000 roku. Kontynuował szkolenie w Klinice Neurologii Akademii Medycznej w Gdańsku w Szpitalu Wojewódzkim Copernicus zdobywając w 2007 roku tytuł specjalisty neurologii. Przedmiotem pracy specjalizacyjnej było stwardnienie rozsiane.

Od 2008 roku lekarz sądowy przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku.

Neurolog specjalizuje się w leczeniu: bóle i zawroty głowy, zespoły korzeniowe i bóle kręgosłupa, stwardnienie rozsiane, otępienia i zaburzenia pamięci, choroba Parkinsona, powikłania poudarowe, choroby naczyniowe mózgu, padaczka, omdlenia, miastenia, miopatie, miotonia, polineuropatie.

Posiada uprawnienia do:
• wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
• wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
• wystawiania zaświadczeń lekarskich,
• wystawiania zaświadczeń potwierdzających zdolność lub niezdolność do stawienia się na wezwanie lub zawiadomienie organu uprawnionego uczestników postępowania z powodu choroby na obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Centrum Diagnostyczno-Specjalistyczne MEDICAL dysponuje najwyższej klasy aparaturą medyczną, która pozwala na wykonanie pełnej diagnostyki w jeden dzień:
Rezonans magnetyczny i tomograf komputerowy (pełna diagnostyka głowy i kręgosłupa z opcjami naczyniowymi),
USG 3D, 4D, Doppler,
EEG – badanie bioelektrycznej czynności kory mózgowej,
Badania laboratoryjne (również w kierunku boreliozy i kolagenoz),
RTG cyfrowe.

W przypadku rwy barkowej, neuralgii międzyżebrowej, rwy kulszowej i udowej lub innych zespołów bólowo-korzeniowych przewlekłych stosuję blokady oraz wlewy dożylne z lekami znieczulającymi. Leczę też wszystkie zespoły zawrotowe podając kroplówki z lekami poprawiającymi krążenie mózgowe – stany po udarach oraz stosuję skuteczne leczenie choroby Alzheimera, Parkinsona, padaczek.

Spektakularne efekty leczenia są możliwe także dzięki zastosowaniu nowoczesnej rehabilitacji renomowanej firmy BTL:
• głęboka stymulacja elektromagnetyczna SIS,
• fala radiofalowa ukierunkowana TR,
• laser wysokoenergetyczny ze skanerem HIL,
• fala uderzeniowa SWT,
• skupiona fala uderzeniowa FSWT,
• krioterapia,
• głęboka stymulacja kawitacyjna SIRIO,
• wyciąg pulsacyjny,
• dekompresja kręgosłupa,
oraz ENF (electro neuro feedback).

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (biegły sądowy)
wizyta lekarska (medyk sądowy)
wizyta lekarska (neurolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

1 Wybierz termin wizyty 2 Potwierdź dane 3 Gotowe!
następny tydzień ›

Kwiecień 2024

Godzina
Poniedziałek
22.04
Wtorek
23.04
Środa
24.04
Czwartek
25.04
Piątek
26.04
Sobota
27.04
Niedziela
28.04

08:00

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

09:45 - 10:00
10:45 - 11:00
10:15 - 10:30
11:45 - 12:00
11:30 - 11:45
11:00 - 11:15
12:00 - 12:15
12:15 - 12:30
12:45 - 13:00
12:00 - 12:15
12:45 - 13:00
13:00 - 13:15
13:15 - 13:30
13:00 - 13:15
13:15 - 13:30

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 10

|

Średnia Ocen: 5

Pan Doktor Jakub Mowiński jest wzorowym przykładem, jak mogłaby / powinna wyglądać opieka medyczna nie tylko na całym świecie, ale także w Polsce. Z takim profesjonalizmem, kompleksowym rozwiązywaniem sytuacji zdrowotnej w dążeniu do zdrowia pacjenta, zadedykowaniem, powołaniem do zawodu lekarza, spotkałam się kiedyś w Stanach Zjednoczonych i teraz dopiero w Polsce odkąd trafiłam do przychodni W Tczewie na wizytę do Neurologa Pana Doktora Jakuba Mowińskiego. Trafna diagnoza, rzetelne informacje, szybkie terminy badań. Dziękuję Panu Doktorowi za pomoc i poświęcenie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz z powołania, skutecznie pomógł mojej mamie. Uśmiechnięty, rzetelny, pomocny, z ogromną wiedzą i wspaniałym nastawieniem do pacjenta.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo polecam, szybko bez owijania w bawełnę, bardzo trafne omówienie mojego problemu po złamaniu, ustalenie rehabilitacji i działanie. Tak powinno być wszędzie !!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz z powołaniem ! Człowiek jeszcze wspanialszy ! Polecam !!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doktor Mowinski jest ok.Dobry w tym co robi super!Rowniez mnie wyciaga na nogi.Szanuje takich ludzi ma same plusy!ale ma jednego malutkiego minusika mianowicie chodzi o wizyty prywatne jest ok ale mozna by bylo sprobowac wypisywac leki refundowane

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Człowiek z powołaniem. Bardzo profesjonalny. życzliwy! Kontaktowy. Kulturalny! Bardzo dokładny! Wszystko na swoim miejscu! Wielki szacunek!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo przyjemny ,pogodny,życzliwy.Pacjentów którzy leczą się w ramach NFZ nie zbywa ,a leczy. Konkretny ,wytłumaczy o co w schorzeniu chodzi,obrazowo nawet rozrysuje na kartce .W moim przypadku skuteczny.Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Kompetentny,bezposredni,znający się na tym co robi,pozytywnie zwariowany neurolog.Bardzo mi pomogł w okropnym bolu przetrwac do operacji.Mało tego pokierował mnie tak,ze operacja odbyła sie zaskakujaco szybko.Jestem bardzo wdzieczna.Wizyty u doktora Jakuba wspominam miło i na pewno w razie potrzeby wroce.Dziekuje

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

To najlepszy neurolog w TCZEWIE i okolicy z wielką wiedzą i bardzo dobrym kontaktem z pacjentem

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłem u doktora na diagnozie z uporczywym bólem kręgosłupa i wynikami Rezonansu magnetycznego. Diagnoza poprawna, ponieważ konsultowałem z innym lekarzem. Lekarz spokojny, zbyt dużo nie mówi, ale mówi konkretnie. Jestem zadowolony z wizyty. Kolejna po rehabilitacji, mam nadzieję, że będzie znacząca poprawa. Mariusz - sierpień 2014 rok.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Podobni lekarze


Tczew - znani lekarze

Piotr Jurko okulista, Krzysztof Michalewski położna, położnik, Marcin Twarowski weterynarz, Urszula Borkowska endokrynolog, Ewa Demps stomatolog, Hanna Zwirbulis stomatolog, Joanna Michalik lekarz medycyny pracy, Cildis Zwirbulis internista, Abdul Ghafar internista, Adam Brzóska stomatolog, Mirosław Trocha chirurg, Krzysztof Kopczyński anestezjolog, Dominika Myślicka psychiatra, Nina Krupa pulmonolog, Agnieszka Wasilewska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz neurologa z miejscowości Tczew?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza