Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Jakub Loster

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 282
Odsłon w zeszłym miesiącu 1349
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś momentu dają we znaki alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Myślisz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Jakub Loster jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi schorzeniami, które lekarz Jakub Loster diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Jakub Loster zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Jakub Loster przyjmuje w placówce Poradnia Chorób Zakaźnych, ul. Kraków, Śniadeckich 5. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Często korzystam z porad tego specjalisty w Solimedzie w Wieliczce. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Jakuba, jest świetnym lekarzem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Marcin Kaczor internista, Izabela Nowaczek fizjoterapeuta, Robert Małek chirurg plastyczny, Jacek Kunicki neurochirurg, Maria Świeboda lekarz rodzinny, Ewa Załęska-Czepko pediatra, Maciej Pitak pediatra, Ryszard Anielski chirurg, Katarzyna Zaremba pediatra, Anna Chabowska stomatolog, Ryszard Stocki psycholog, Marek Woźniak chirurg, Kowdent Kownacki stomatolog, Beata Pietrucha kardiolog, Maciej Ziemiański endokrynolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza