Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Jakub Bętkowski,
średnia 5.00 z 3 opinii

mgr Jakub Bętkowski


O lekarzu

Moją specjalnością są długoterminowe terapie zaburzeń osobowości i nerwic. Pracuję w nurcie psychodynamicznym swoją pracę opierając na sprawdzonych metodach i procedurach. Prowadzone przeze mnie terapię obejmują stałe cotygodniowe spotkania gwarantując pacjentom ciągłość leczenia i możliwość leczenia przewlekłych problemów emocjonalnych i interpersonalnych. Szczególny obszar mojej praktyki to praca z zaburzeniami odżywiania, zarówno u osób dorosłych jak i młodzieży. 

Jestem magistrem Psychologii - dyplom uzyskałem na Uniwersytecie Wrocławskim.
Członek Zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Członek Nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.


Ukończyłem Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego (1 rok), Kurs Podstawy Psychoterapii Psychodynamicznej (1 rok) a także Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej (4 lata)

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
wizyta lekarska (terapeuta)

Jako Psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym. Oznacza to, że dużo uwagi poświęcam procesom nieświadomym, emocjom oraz samej relacji. To podejście jest szczególnie skuteczne w leczeniu nerwic, zaburzeń emocjonalnych, depresji oraz w modyfikowaniu sposobu tworzenia relacji interpersonalnych. Ten sposób pracy umożliwia psychologowi również pracę z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania. Standardowy kontrakt to jedno spotkanie tygodniowo trwające 50 minut. Czas trwania terapii uzależniony jest od potrzeb pacjenta i celów terapii. Interwencje terapeutyczne w tym stylu pracy wywodzą się z psychoanalizy, dlatego jest to terapia mówiona. Nie jest stosowana praca z ciałem ani hipnoza, psychoterapeuta nie ucieka się również do technik behawioralnych. Terapia rozpoczyna się trzema spotkaniami diagnostycznymi umożliwiającymi zebranie wywiadu na temat pacjenta. Decyzja o rozpoczęciu terapii podejmowana jest na trzecim spotkaniu wspólnie przez pacjenta i psychologa. Wszystkie spotkania są płatne.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bezwłocznie powiadomimy lekarza o Twojej prośbie.


Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Dzięki panu doktorowi moja depresja odeszła w niepamięć. Polecam więc z czystym sumieniem tego specjalistę - nie tylko zna się na tym, co robi, ale także szanuje pacjenta i jest bardzo życzliwą osobą.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz Jakub Bętkowski posiada bardzo dużą wiedzę. Jestem jego zadowoloną pacjentką

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan dr jest bardzo dobrym specjalistą, wykonuje swoją profesję należycie. Jest skupiony na tym co pacjent ma do powiedzenia, pomógł mi wyjść ze stanów depresyjnych. Nie owija w bawełnę i przedstawia konkrety, przy czym jest bardzo miły i życzliwy. Dziękuję i polecam każdemu!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz psychoterapeutę z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza