Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Jadwiga Nowak

Specjalizacje:

Internista, Fizjoterapeuta

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 346
Odsłon w zeszłym miesiącu 1514
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego momentu wyczuwasz alarmujące symptomy w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Jadwiga Nowak jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości a także skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi schorzeniami, które lekarz Jadwiga Nowak diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Jadwiga Nowak zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Jadwiga Nowak przyjmuje w placówce Rehabilitacja, pod adresem ul. Szeroka 25. Zapraszamy do kontaktu.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (fizjoterapeuta)
wizyta lekarska (internista)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Szeroka 25, Toruń

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Fajna, prawdziwy fachowiec, szybki kontakt. Z podejściem do chorego, o wysokiej kulturze osobistej! Rzetelna! Wizyta trwała 25 minut! świetnie trafiłam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Toruń - znani lekarze

Jerzy Perlik fizjoterapeuta, Aniela Wolska chirurg, Robert Berek fizjoterapeuta, Tomasz Chełmiński pediatra, Justyna Gajkowska-Kulik hematolog, Lidia Pawłowicz internista, Waldemar Narolski neurochirurg, Sławomir Jeka lekarz rodzinny, Elżbieta Zaremba ortodonta, Liliana Kulesza stomatolog, Agnieszka Metzgier-Gumiela internista, Teresa Łukasiewicz pediatra, Ewa Giełdon lekarz medycyny pracy, Janusz Kusz stomatolog, Jolanta Danninger ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza