Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Jadwiga Baranek-Gumińska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 360
Odsłon w zeszłym miesiącu 1577

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Odczuwasz ból zębów? A być może chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, zalecamy umówić się na zapobiegawczy przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Jadwiga Baranek-Gumińska leczy całe rodziny w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Jadwiga Baranek-Gumińska jest profesjonalnym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest ważne podejście do pacjenta i jakość usług oraz komfort pacjenta. A Przebiega to w domowej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta terminach. Dentysta na ogół zajmuje się wszechstronną opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, endodoncją, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem innych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne i podejmuje decyzje o metodzie leczenia, co przynosi doskonałe efekty. Jeśli poszukujesz dobrego dentysty świetnie trafiłeś. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Jadwiga Baranek-Gumińska przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, pod adresem ul. Ożynowa 14. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Piotr Danielewicz internista, Krzysztof Szalecki internista, Izabela Kozubal-Dziubka stomatolog, Stanisława Chłódek stomatolog, Zenona Jabłońska chirurg, Marcin Wiatroszak chirurg, Iwona Świerczewska internista, Jerzy Kamienowski neurolog, Beata Gruszecka-Czopek internista, Piotr Morasiewicz ortopeda, Artur Krawczyk ortopeda, Piotr Kobielak chirurg, Zbigniew Ceglarski internista, Magdalena Kołodziej dietetyk, Alicja Majda-Szczotka pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza