Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Jacek Stefaniuk

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 45
Ostatnie 7 dni 362
Odsłon w zeszłym miesiącu 1550
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś czasu dają we znaki martwiące bodźce w Twoim ciele? Zgłębiasz wiedzę, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Jacek Stefaniuk jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje obiekcje a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi problemami, które lekarz Jacek Stefaniuk diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Jacek Stefaniuk zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdynia (woj. pomorskie), Jacek Stefaniuk przyjmuje w placówce Szpital Morski im. Pck, pod adresem ul. Powstania Styczniowego 1. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz medycyny pracy)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wspaniały lekarz, ogromna wiedza, wysoka kultura osobista, doskonałe podejście do pacjenta, świetny diagnosta, serdeczny i bardzo przyjazny człowiek. Z całego serca dziękuję za opiekę nad moim Tatusiem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdynia - znani lekarze

Mirosław Jastrząbek chirurg, Magdalena Sidorowicz anestezjolog, Maria Kuleta-Uselis stomatolog, Zuzanna Werulik stomatolog, Marzena Kosiorek stomatolog, Wiesław Ilczyszyn internista, Krystyna Danielewicz stomatolog, Marzanna Kierszka lekarz rodzinny, Piotr Malicki stomatolog, Iwona Radoszewska-Sosnowska stomatolog, Aaron Basir stomatolog, Krzysztof Kawecki chirurg, Roman Turbak internista, Andrzej Pawłowski laryngolog, Michał Lewiński lekarz medycyny pracy

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdynia?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza