Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Jacek Kołodziej,
średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Jacek Kołodziej

Specjalizacje:

Neurolog

O lekarzu

" W rękach dobrego lekarza i woda zmienia się w lekarstwo". M. Gogol Ból jest zjawiskiem dość częstym i znacznie utrudniających codzienne życie, przedem wszyszkim w sytuacji kiedy jest odczuwany przez nas jako ostry. Jednakże bóle podostre i łgodne ale przedłużające się mogą być równie uciążliwe dla naszego organizmu. Trwać mogą minutę, dzień, miesiąc, rok- jak również mogą ustąpić samoistnie lub nie - lecz na każdym jego etapie jesteśmy w stanie skutecznie go kontrolować. Jako dewizę mojej działalności stawiam sobie jak najszybszą pomoc i ulgę w bólu i cierpieniu - szybka diagnostyka i leczenie podstawą skutecznych i dobrych efektów. Staram się wnikliwie i całościowo patrzeć na przyczyny Państwa dolegliwości. Jestem lekarzem neurologiem i pracuję w zawodzie od ponad 20 lat. Ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Aktualnie pracuję w Poradni Neurologicznej w Świnoujściu, w Oddziale Neurologii i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym szpitala specjalistycznego w Gryficach oraz w POZ w miejscowości Wolin. Prowadzę również indywidualną Praktykę Lekarską.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (neurolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Lekarz jakich już mało niestety w naszym mieście, człowiek obdarzony wyjątkową wrażliwością, w dosłownie kilka chwil zdiagnozował u mnie przewlekłe zwyrodnienie odcinka kręgosłupa i rozpoczął leczenie. Jestem trzy miesiące po wizycie i nie potrafię wyrazić wdzięczności.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry lekarz. Szczerze polecam. Nie wiem jak i co zrobił, ale po wizycie u dr. Kołodzieja na drugi dzień minęły mi potworne bóle kręgosłupa. Dzięki.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Świnoujście - znani lekarzeSzukasz neurologa z miejscowości Świnoujście?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza