Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Izabela Kowalikowska

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 45
Ostatnie 7 dni 359
Odsłon w zeszłym miesiącu 1543

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego czasu odczuwasz alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Rozważasz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Izabela Kowalikowska jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania jak również skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi przypadłościami, które lekarz Izabela Kowalikowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Izabela Kowalikowska zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Izabela Kowalikowska przyjmuje w placówce Centrum Medycyny Specjalistycznej SANITAS, ul. Pilotów 21. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Leszek Klimaszewski ginekolog, Bartosz Kasprowicz lekarz medycyny pracy, Jan Hłasko laryngolog, Michał Walczuk chirurg, Andrzej Betlejewski laryngolog, Marcin Trenkner chirurg, Tomasz Milczek ginekolog, Małgorzata Mykowska ginekolog, Małgorzata Sass stomatolog, Konrad Boblewski lekarz rodzinny, Agnieszka Łazar lekarz medycyny pracy, Magdalena Neuman-Łaniec pediatra, Marta Malek dermatolog, Ewa Klimkiewicz-Wiesiołek chirurg, Jadwiga Poczobut stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza