Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Izabela Fic

Specjalizacje:

Fizjoterapeuta

O lekarzu

Witam serdecznie,

Nazywam się Izabela Fic. W 2013 roku uzyskałam tytuł licencjat na kierunku fizjoterapia. Obecnie znajduję się na ostatnim roku studiów magisterskich AWF w Krakowie.

Swoją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem i ogromną pasją.

Prowadzę mobilny gabinet fizjoterapii i odnowy biologicznej. Usługi świadczone są 7 dni w tygodniu od 9:00-21:00 na terenie Krakowa i okolic. W skład usług wchodzą:

domowa fizjoterapia, zabiegi fizykalne oraz masaże z dojazdem do domu klienta gratis.

Więcej informacji o zabiegach znajdą Państwo na stronie www.fizjo-odnowa.pl lub pod nr tel. 505-620-649.

Zapraszam serdecznie

lic. fizjoterapeuta Izabela Fic

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (fizjoterapeuta)

Konsultacja ma na celu zweryfikowanie stanu zdrowia pacjenta i ustalenie planu leczenia.

Fizjoterapia w schorzeniach kręgosłupa: W bólach przeciążeniowych odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa W zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa. W bólach korzeniowych kręgosłupa. Rwa kulszowa, rwa barkowa. W niestabilności odcinka lędźwiowego kręgosłupa. W przepuklinie krążka międzykręgowego. W bólach karku spowodowanych przeciążeniem mięśni oraz stawów. W migrenach kręgopochodnych. Fizjoterapia w dysfunkcjach kończyn górnych: W zspole łokcia tenisisty i golfisty. W zespole cieśni nadgarstka. W zespole bolesnego barku. W zespole stożka rotatorów. W zmianach zwyrodnieniowych stawów. Po zabiegu atroskopii stożka rotatorów. Po całkowitej endoprotezie stawu ramiennego. Rehabilitacja po urazach kończyn: Po złamaniach kończyn górnych i dolnych. Po skręceniach i zwichnięciach stawów. W zaniku mięśni po zdjęciu gipsu. Fizjoterapia poszpitalna: Po operacjach stawu kolanowego: łąkotki, więzadła, endoprotezoplastyka. Po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego. Po wycięciu węzłów chłonnych. Po chirurgicznym leczeniu dyskopatii. W obrzękach limfatycznych kończyn górnych i dolnych. W chorobach naczyń. W chorobach płuc. Fizjoterapia w chorobach kobiecych: Po mastektomii. W wysiłkowym nietrzymaniu moczu (WNTM). W niewydolności przepony moczowo–płciowej. W obrzękach limfatycznych. Rehabilitacja w schorzeniach reumatycznych narządu ruchu: W ZZSK. W RZS. W osteoporozie.

Terapia stosowana w wielu rodzajach schorzeń i dolegliwości. Istnieje możliwość leczniczego zastosowania prądów w wielu jednostkach chorobowych. Oto przykłady: JONOFOREZA Polega na miejscowym wprowadzeniu do tkanek leku za pomocą prądu elektrycznego. Przykłady zastosowania: stany bólowe, zapalne, blizny, utrudniony zrost kostny, zapalenie ścięgien, choroby zwyrodnieniowe stawów, choroby reumatoidalne np. RZS i ZZSK. PRĄDY INTERFERENCYJNE Umożliwiają oddziaływanie na głęboko położone tkanki, jak np. mięśnie przykręgosłupowe. Przykłady zastosowania: działanie przeciwbólowe, działanie przeciwzapalne, stymulacja mięśni głębokich. ELEKTROSTYMULACJA Polega na lektrycznej stymulacji skurczów wybranych grup mięśniowych. Przykłady zastosowania: terapia mięśni uszkodzonych, terapia uszkodzonych połączeń nerwowych, reedukacja prawidłowej pracy mięśni, wzmacnianie mięśni osłabionych, odbudowa masy mięśniowej. PRĄDY TENS Stosowane przeciwbólowo. Przykłady zastosowania: stany pourazowe, nerwobóle, stłuczenia mięśni i tkanek. PRĄDY DIADYNAMICZNE Wywołują silny efekt przekrwienny i przeciwbólowy. Przykłady zastosowania: działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, pobudzanie tkanek. PRĄDY TRABERTA Prąd działaprzeciwbólowo. Powoduje rozluźnienie mięśni poprzez zjawisko masażu prądem bodźcowym. Przykłady zastosowania: choroby zwyrodnieniowe, nerwobóle, stany pourazowe, bóle kręgosłupa.

Jest zabiegiem leczniczym skierowanym do osób cierpiących na zastoje limfy, obrzęki, uczucie ciężkości nóg. Szczególnie polecany dla kobiet po mastektomii. Jest to także skuteczny sposób na wyszczuplanie nóg, bioder, pośladków oraz ramion. Sekwencyjny masaż presoterapeutyczny skutecznie niweluje obrzęki spowodowane zastojem krwi i limfy, usprawnia krążenie, likwiduje wywołane nimi dolegliwości, pozwala na bardzo skuteczną redukcje cellulitu. Jest także bardzo pomocy w walce z nadwagą i otyłością. Czas zabiegu to 30 minut. Do wyboru mankiety na nogi, mankiet na rękę oraz mankiet na biodra i brzuch.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarzeSzukasz fizjoterapeuty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza