Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 4 opinii

lekarz Izabela Dereń-Wagemann

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 359
Odsłon w zeszłym miesiącu 1578
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 9

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego czasu dają we znaki niepokojące oznaki w Twoim ciele? Zgłębiasz wiedzę, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Izabela Dereń-Wagemann jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania a ponadto skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi schorzeniami, które lekarz Izabela Dereń-Wagemann diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Izabela Dereń-Wagemann zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Izabela Dereń-Wagemann przyjmuje w gabinecie centrum medyczne lim wrocław, ul. Szewska 3A. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (hematolog)
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Pani doktor jest osobą wzbudzającą zaufanie już przy pierwszym kontakcie. Potem jest już tylko lepiej - okazuje się, że człowiek ma do czynienia z lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Polecam zdecydowanie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Naprawdę fachowa lekarka, doskonale znająca się na swojej pracy. Potrafi sprawnie zdiagnozować i wyleczyć pacjenta, a przy tym jest bardzo wyrozumiała, życzliwa i sympatyczna. Zaiste godna polecenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani doktor jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, prawdziwa lekarka z powołania. Niewiele jest osób dysponujących tak wielką dozą empatii w stosunku do pacjenta. Widać, że autentycznie angażuje się w to, co robi. Dziękuję, Pani Doktor i pozdrawiam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Izabela Dereń-Wagemann świetnie odnajduje prawdziwe przyczyny choroby i przepisuje skuteczne leki. Do tego bardzo jest bardzo sympatyczna.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza