Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Iwona Obraniak

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 329
Odsłon w zeszłym miesiącu 1460

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś momentu wyczuwasz martwiące oznaki w Twoim ciele? Zgłębiasz wiedzę, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Iwona Obraniak jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi problemami, które lekarz Iwona Obraniak diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Iwona Obraniak zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Lublin (woj. lubelskie), Iwona Obraniak przyjmuje w gabinecie ośrodek DMP, ul. Mełgiewska. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

. Bardzo zaangażowana. Interesuje się pacjentem. Bardzo uprzejmie pomaga, rzetelna, wizyta trwała wystarczająco długo, wszystkim szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani dr.Iwona Obraniak jest fachowcem w pełnym tego słowa znaczeniu,przy tym pełna empatii i zrozumienia dla pacjenta,wdzięczna pacjentka

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Lublin - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Lublin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza